Diyettekiler için Bomba Tarif

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve [Zafer] tarafından 16 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kişisel olarak basit şeker, fruktoz, hatta laktoz aldığım hiç bir diyetten verim alamadım nedense. Psikolojik olabilir..

Şeker'i tamamen keserim özellikle sabahları amino sonra kahve + lcarnitine + green tea extract vs. üzerine kardiyo ve sadece etten oluşan bi öğün ile başlıyorum güne...

miğdesiz miyim? Belki...

2. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    sabah et yiyebilecek kadar midesiz olmak body yapan bir insna için normal diye düşünüyorum hyper_

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    işte seninki ekonomik bir çözüm olmuyor.
    l-carnitine zaten kendi başına pahalı bir supplement. Zafer ise ekonomik bir çözüm önermiş ve bence oldukça da başarılı bir çözüm.
    Daha iyisi daha pahalı olacaktır.

4. WindygirL

WindygirL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Gurur Kaynagisiniz

Merhabalar ,buralarda yeniyim.Bir rastlanti sonucu buldum bu siteyi ve cok begendim.Bunu yazmayi yemek tariflerini okurken karar verdim.Ben gibi yurtdisinda olan arkadaslar bilirler,hersey onumuze hesaplanilmis paket paket tadlari guzellestirilmis olarak konulur biz onlari kullanarak yaptigimiz seyle gurur duyariz.Turkiye ne kadar ilerlesede hala asmasi gereken seyler cok ve imkanlar sinirli.Bu forumda azimle neler yapilacagini gordum.Tasi SIKIP suyunu cikartan insanlarsiniz.Eminim aranizda herseyi alabilen insanlar vardir kimseye laf atmadan yaziyorum burda yanlis anlasilmak istemiyorum. Sadece soyle bir dusundumde buradaki insanlara verilen imkanlar size verilse neler yaparsiniz.Sizinle gercekten gurur duydum.Hepinize sonsuz saygi duyuyorum ve hayatinizda yapmayi istediginiz herseyde basarilar diliyorum.Sevgiler

[Zafer] bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş