Diyetle Birlikte Ağırlık! nerde yanlış yapıyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hamit4406 tarafından 16 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hamit4406

hamit4406 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba. 33 yaşındayım 1,5 ayda 92 kilodan 85 kiloya düştüm. Diyetim çok ağır değil yani şeker, ekmek ve yatmadan önce yeme dışında istediğim her yemeği tüketiyorum. Birde düzenli yürüyüş yapıyorum. Evde 50 kg lık setim ve sehpam var. Yaklaşık bir aydırda evde düzenli olarak ağırlık çalışıyorum (Hareketler için bu form sayfası çok yardımcı oldu) 3 aylık bir salon tecrübem olduğundan hareketleri mümkün olduğunca nizami yapıyorum. Bir ay önce beli, kolu, bileği, omuzu, göğüsü ölçüm bugün yine ölçtüm, belde 4 cm lik bir incelme var diğer yerlerde değişiklik yok. Bir yandan kilo verirken ağırlık çalışmama rağmen bir ayda ölçülerde (bel dışında) değişiklik olmaması normalmidir. İlginiz ve önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

2. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Diyet döneminde ölçü kazanmaktan ziyade kaybetmemek hedeflenir.O yüzden diyetiniz şuan ideal görünüyor.

hamit4406 bunu beğendi.
  3. CZT

CZT Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hamit bey size şöyle yorumliyim.Diyetin amacı vücuttaki yağ oranını düşürmektir.Buda yağ,şeker ve hamur işinin kesilmesiyle olur.Vücudunuzdaki kas kütlesini ne kadar arttırırsanız o kadar yağ yakımınız ve metabolizmanız hızlanır.Beliniz dışında illaki diğer bölgelerde de zayıflama olmuştur çünkü bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur.İyi bir diyet antreman ve kardiyo ile güzel bir form yakalamanız dileğiyle..

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş