Dirsek çıkığına bağlı bağ yaralanması

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve HilmiDemir tarafından 25 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HilmiDemir

HilmiDemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba forumda yeniyim bundan 2.5 ay önce bir olaya karıșma sonucunda kolumun üzerine düșmüș ve kolumu dirseğimden çıkarmıștı.Doktora gittim ve kolumu yerine taktı yalnı ameliyat filan olmadım sadece alçı ve 1 aylık fizik tedavi sonucunda kontrole gittim . Gittiğimde tam kapanmayam dirseğim tamamem kapanabilir konuma gelmiști doktor da iyileștiğini ama eğer ağrı olursa tekrar gelmemi söylemiști .Söylemeyi unutmuşum 1.5 yıllık bir spor geçmisim var ve 2.5 aydır bu spordan uzağım ailem daha 5 ay gibi bir süre bu spordan uzak durmamı istiyor bende yarın gidip doktoruma danıșacağım izin verirse spora geri dönmeyi düșüyorum size sorum șu daha önce benim yașadığım sakatlığı yașayan varmı ve sizce spora geri dönmelimiyim cevaplarınız için şimdiden teșekkürler

2. üzgünadam

üzgünadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bence sabret kardeşim benim. bende 6 aydır bilek ve kolumdan sakatlandim tek aşkım olan spora gidemiyorum.. tam geçsin elin sonra başla. ama hafif hafif. acele etme

3. HilmiDemir

HilmiDemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Haklısın kardeșim seneyede sınav var zaten 1 yıl gidemeyeceğim artın ne kadar üzülsemde sağlık olsun ne diyelim

Sayfayı Paylaş