dips

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve nartallo tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nartallo

nartallo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkdaslar 1.73 boy 69 kg yim. bulundugum üni nin tatile girmesi nedeniyle fitnese gidemiyorum malüm istanbulla salon ücretleri oldukca ucuk bana evde yapabilece (malzemesiz) 2-3 hareket sölermisiniz. ben sadece videoda oldugu gibi dips şınav ve mekik çalışıyorum...

View My Video

dün gece editlicektim fakat max 5 dk içince editleme imkanına sahipmişiz ekleyecegim 1-2 bişiy daha var arkdaslar öncelikle yukardaki View My Video adlı linki tıklarsanız videomu izleyebilirsiniz. bir 2.si malüm forumda yeniyim neyi nerde nasıl sorucagıma dair pek fikir sahibi değilim bi hatam olmuş ise şimdiden affola diyerekten herkese ii forumlar diliyorum...

http://tinypic.com/player.php?v=2due5ia&s=3 buradan tıklayıpta izleyebilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Temmuz 2008
  2. ducker

ducker Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bu şekilde dips+şınav(muhtelif yolları var tabiki)+mekik+barfiks(evde asılabileceğin herhangi bi yerdede yapabilirsin bu şekil dips yapabildiğine göre) ve en önemlisi sabah koşuları 10 numara yapar seni aletsiz edevatsız bu kadar oluyo bisikletin varsa paso sürebilirsin

Sayfayı Paylaş