Dikkat - Herkes Okusun! Sahte Msn İle Şifreniz Çalınabilir

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Despo tarafından 11 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. river_phoneix

river_phoneix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Madde 1. Msn adres ve şifrelerini alıp ne yapacağım? veya gerçekten msn adreslerini ve şifreleri çalan bu kişi benmiyim? Msn şifre ve kullanıcıları ile amacım ne olacak?
    2. Bu kişi gerçekten ben isem kendimi niye deşifre edeyim ? Kendimi gizlerim.
    3. Akli dengesi bozuk diye bazı ifadeler kullanılmış. Neye dayanarak bunları söylemiş arkadaşlar acaba? Buna dair ellerinde kanıt veya delil varmıdır?
    4. Benim msn adreslerini veya şifreleri çaldığına dair delil veya kanıt varmı?
    5. Desponun şahsi gıcıklığı yüzünden böyle bir şeyi yapmadığı ne malumdur ?
    6. eğer ben siteden banlandığım için böyle bir yola başvuruyor isem siteye IP değiştirip tekrar rahatlıkla girebilirim. Niçin kendimi lanse edip tehditler savurayım?
    7. Burada suçlu olanın gerçekten cezalandırılmasını cani gönülden isterim. Hemde en ağır şekilde. Ancak yapılan itham ve yargılamaların direk suçlayıcı ve kişinin ifadesine başvurulmadan yapılmış olması beni gerçekten rahatsız etti. Ve yargısız infaz olduğu açıkça ortada.
    8. DV5235 Hp pavilion marka laptopum var ve camı yok. Benim kendime ait kameramda yoktur. Hiçkimseye kamera açma imkanım olmadı. Buda düpedüz yalandır.

Desponun şahsi sorunu ve gıcıklığı yüzünden uydurduğu bu senaryo ile bilinçsizce yorum yapan flexor , karasan ve diğer kişileri esefle kınıyorum.
    aynı mesajı defalarca kez yazmama rağmen kendisi de silmiştir. Despo kendi yazdığı senaryonun kurbanı olmuştur. Teşekkürler.

2. river_phoneix

river_phoneix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca kendisi hiçbir savunma şansı tanımadan yazdığım mesajları hemen silmektedir. İşine yaramıyan mesajı silip kurtuluyor bu arkadaş. Teşekkür ederim.

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    daha neyin savunmasını yapıyorsunuz ki yada hangi yargısız infazdan bahsediyorsunuz? ''ben despoyum site yenilenecek, üye adın şifren nedir?'' diyen bu kişi tarafından şifresi çalınmış yada çalınmaya çalışılmış insanların mesajları da var bu başlıkta. bana tek bir sebep gösterin desponun yada yönetimden başka bir kişinin bahsi geçen kişiyle neden bir uğraşma sebebi olabilir?

yapan kişiye söylüyorum, biraz delikanlı ol, bilgisayar başında olmana güvenme, msnde nasıl konuşuyorsan burda da öyle konuş, ben de aynı fikirdeyim o söyleyen arkadaşlarla böyle saçmasapan şeylerle uğraştığın için senin psikolojik sorunların olduğuna eminim.

4. river_phoneix

river_phoneix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Asıl psikolojik sorunlu sen ve senin yandaşlarındır. Delikanlı olup benim mesajlarımı silmeseya o kişi... İspatla o zaman benim olduğumu. Benim adıma girip milletin şifresini isteyen o kişi zaten bunu herkes biliyor. Ama seninle tartışıp senin seviyene inmeyeceğim kusura bakma. Dafi misin dufimisin nesin... Herkes gerçekleri biliyor burada zaten. Ben olsam benim derim sorunlu herif. Senden veya senin gibilerden mi korkacağım ????

5. river_phoneix

river_phoneix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onu yapan ben değilim diyorum hala anlamak istemiyosunuz yahu. yargısız infaz yapıyosunuz tabii ki daha önce benim görüşlerime yer verdiniz mi ???

6. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    senin gibi konuşup senin seviyene inmeyeceğim çünkü haksız ve kuyruk acısı olan sensin, sen devam et boş boş konuşmaya, şimdi de değişik bir kişiliğe bürünüp o ben değildim benim adımı kullanan birisi diyorsun senin problemin büyük ihtimalle çoklu kişilik bozukluğu, hadi geçmiş olsun...

7. river_phoneix

river_phoneix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ASIL BEN SENİN SEVİYENE İNMEM. BEN DEĞİLİM O DİYORUM NİYE HALA ANLAMAK İSTEMİYOSUN ARKADAŞ. BEN DEĞİLİM. BEN DEĞİLİM DİYORUM. BEN KİMSENİN ŞİFRESİNİ İSTEMEDİM, ÇALMADIM. DESPO BENİM ADIMA GİRMİŞ ONLARI FORUMDAN SÖYLEDİLER. BUNU ÇOĞU KİŞİ BİLİYOR. AMA SENİN GİBİ DÜŞÜNEN DAFİ DUFİLERİ ESEFLE KINIYORUM.

8. river_phoneix

river_phoneix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BEN YAPMIŞ OLSAM ÇIKAR DELİKANLI GİBİ BENİM DERİM. NEDEN KORKAYIM Kİ ?? KORKACAĞIM HİÇBİRŞEY YOK BENİM. O KİŞİ BEN DEĞİLİM DİYORUM NEDEN ANLAMAK İSTEMİYOSUNUZ ??? BANA ŞAHSI BİR GICIKLIĞINIZ MI VAR ???

9. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    İyi de Despo niye senin adına girip milleti kandırsın? Diyelim Despo sana gıcık, ya da aranızda kişisel bir olay olmuş, sonuçta o sitenin sahibi, seni atmak istese sessiz sedasız atar ve bunu meşru göstermeye çalışmaz. Yani "Msn'den diğer üyelerin şifrelerini çalıyordu, ondan attım" demez, direk atardı.

Ayrıyeten DaFFy'nin kullanıcı adıyla alay etmen de hiç hoş değil, başka argüman bulamadığını ve konuyu saptırmaya başladığını düşünüyorum.

Yani sen diyorsun ki senin adın Kerem değil, Taksim Burger King'te çalışmıyorsun(Salı günleri hariç). Yalan yani bunlar? Biz kimle konuştuk o zaman?

10. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    tamam inme sen benim seviyeme, anlamadığım neden birileri seni yargısız infaz yapılıyor diyip savundukça sen ortaya çıkma ihtiyacı duydun? yazdıklarım silindi diyorsun, bunları sildik mi hakaret etmene rağmen? onun için delikanlı ol yaptığının arkasında ol en azından sus, sen o kadar çaresiz duruma düştün ki msnde çalıştığın yerin ismini bile verdin onun için insan ol insan başka şeylerle uğraş hayatını yaşa body yap hgh neymiş onu araştır (anladın sen onu) ;)

11. river_phoneix

river_phoneix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kere ben balıkesirdeyim istanbul max burger falan değil. Oradan belli yalan yanlış bir kuru iftira olduğu. balıkesirde memurum ben. Ev telefonumda şu : 0266 243 83 21 arayabilirsiniz. Konuşuruz hiç problem değil. Ben kimsenin adına msn ye girmedim. Sadece strongman ve gold_trapper i ekledim onlarla konuştuk. Onlara gerçekleri anlattım. O kişi ben değilim. Ben balıkesirde ikamet ediyorum ve memur olarak çalışıyorum. Teşekkür ederim.

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu forumda bazen cok enteresan insanlar ortaya cikiyor, bunlardan biride Kerem.

Senin sorunun nedir halen anlayamadim ?
    Senin mesajlarini siliyormusum ? Evet mesajlarini sildim, ama bu mesajlarini neden sildim ?

Öncelikle "Ben kerem" diye hic bir ifadede bulunmayan ve iceriginde "yargisiz infaz" gibi kelimeler kullanip aklinca, baska bir üye ismiyle kendini korumaya ve savunmaya calistigin icin, simdi soruyorum bu mesajlarini neden silmiyorum ?
    Cevabini ben vereyim, cunku bu kez "Ben Kerem´im" diyorsun.

Neden kendimi saklamayim demissin, onu bizlere sorma, msnde Webcam´de kendini gösterirken kendin düsünseydin daha iyi olurdu.

Inanki bu yazdiklarindan sonra, sana aciyorum.
    Biraz daha komik suclamalar yapta bu basligi konu disina tasiyalim, herkez biraz eglensin. Isim yokta senin kimsi sorunlu kisilerle ugrasacam.

Seninle ugrasmaya degmez, bu nedenle basligi kilitliyorum. Ortada bir sey kesin, senin büyük piskolojik sorunlarin var. Unutmaki piskolojik sorunu olan kisiler hicbir zaman sorunu oldugunu dogrulamaz, düsündürücü degil mi ?

-Kilit-

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş