Diiakt olmayan ürünü satıp paranızı gasp edebilirler

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve swordfish32 tarafından 21 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. swordfish32

swordfish32 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar cumartesi günü www.proteinmarket.com.tr den hydroxycut siparişi verdim parayı da eft yaptım havale formuda doldurdum salı günü aklıma geldi baktım herahangi bir hareket yok 2 defa aradım herbirinde 10-15 dk telefonda beklettiler sipariş durumunu sordum bize eft talimatını ve referans numarasını gönderdin dediler gönderdim siparişinz onaylandı dediler 3-7 iş günü içerisinde ürün gönderilecek dediler bende ne 7 günü dedim böyle birşey yazmıyor dedim hemen göndereceksiniz gönderin yoksa iptal edin dedim tamam iptal edelim dediler sonra da paranız 6-10 iş gününde yatıralacaktır diye yazdılar bende faize mi yatırıyorsunuz gönderin paramı dedim yasal süreç bu dediler.
    Adamlar ellerinde olmayan ürünü satıyorlar şikayetvar a da yazdım bir baktım 40 gündür parasını ürününü alamayanların şikayetlerini gördüm alışveriş yaparken dikkat etmenizi tavsiye ederim

başlıkta hata olmuş düzeltebilirseniz sevinirim
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ocak 2020 ---
    https://www.sikayetvar.com/proteinmarketicom

Son düzenleme: 21 Ocak 2020
  2. swordfish32

swordfish32 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar lütfen hakaret etmeyelim birbirimize, arkadaş haklı biraz hızlı yazınca dikkat etmemişim ama okuduğum zaman anlam karmaşası yok ama diğer arkadaşta üslup yerinde olmasa da haklı şekilde buna takılmamak lazım demiş ben buradan uyarı yapmak istedim ürün almaya kalkarsanız 10 defa düşünün derim. Şahsen bir daha buradan alışveriş yapmam parayı da geri zor alacağız galiba

Sayfayı Paylaş