Diş Telleri

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve BlackkhaN tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    ya ben de 1,5 sene tel tasidim, telden önce disler cok yamuktu.. cok güler yüzlü ve cem yilmaz gibi espri yapan milleti kahkaya bogan bir insanimdir.. bir gün biri bana ulan bu kadar cok güldürüyon milleti ama kendi gülüsün cok cirkin demisti.. acayip bozulmustum.. sonra tel taktirdim, ve o telli halimle müthis guzel bir kiz arkadasim oldu.. telleri cikartali 3 seneden fazla oluyor.. ve tavaldigim kizlarin bana söyledigi laf su "GÜLÜSÜNE BAYILIYORUM,SENIN KADAR GUZEL GÜLENI GÖRMEDIM" !! hayatimi degistirdi bu tel ve hala sakliyorum kendisini hatira olarak :) arkadaslar vucut gelistirme önemlidir ama bayanlarin en cok dikkat ettigi sey dis bakimi ve sagligidir... bence telden korkmayin.. unutmayin her zahmetin bir rahmeti vardir..

gezgin1907 bunu beğendi.
  2. kisish

kisish Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bende tel takıyorum ve çok da mutluyum. Eskiden dişlektim ve çoğu kişi dalga geçerdi artık kim se dalga geçmiyor ve gönül rahatlığıyla gülüyorum. En iyiside 2 ayım kaldı yani okul açılmadan çıkacak.

3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Evet onlar cıkcak ama buyuk ıhtımal yerıne koruyucu amacla aperey takarlar yanlıs bılmıyorsam aperey denılıyordu onlara doktor oyle demıstı..Yanı nerden bılıyorum cunku 6 yıldır takıyorum..6-7-8-9-10-11-ve 12 gectım hala takıcam..:)Bıseyde yok duzgunler ama cıkarınca bozuluyo..:)Ben mutluyum ama tellerımle..:)

4. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    6 yil tel mi takilir hocam ya, ben 2 sene taktim 6 ayda koruyucu.. düzeldi , sonradan cikarinca neden bozulsun ki bu?

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Tamamda ben yalan mı soyluyorum!..

Durumum aynen yazdıgım gıbı ıste..Benımde duzeldı sonra koruyucu cıkardıktan sonra ki 1 yıl kalmıstı yıne bozulma oldu..Daha sonrada ust orta 2 dısten bırısı bıraz yukarı gıttı onu ındırdık sımdı hala onu o pozısyonda sabıtlemeye calısıyoruz..

6. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Arkadaş sana yalan söylüyorsun dememiş ki ? ...

Sende öyle oldu diye herkeste öyle olacak diye bir kural yok, herkesin damak ve diş yapısı aynı değil. Benim taktığım da 3 yıla yakın sürdü ve sonunda ne bir koruyucu ne de başka birşey takıldı. 3 yıldır da dişlerim aynen duruyor...

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Arkadaslar nedense cok yanlıs anlıyorsunuz..Ben 6 yıl takıcaksın ı dedım?!..Sadece koruyucu aperey takarlar dedım..Bunu kendı deneyımlerımden cıkarttıgımı belırttım..Ustune tecrubemı paylastım..Cıdden tavrınızı anlayamadım..Lutfen mesajları dıkkatlıce okuyun!! a32 duh

8. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ya arkadaşlar bende gülmediğim zaman çok şeker oluyorum ama öyle bir diş varki vampir dişi 2 tane üstten çıkmış güldüğüm zaman çok çirkin oluyorum gülmediğim zaman çok tatlı bi çocuk oluyorum hatta hiç gülmediğim zamnlarda çıkma teklifleri geliyor taki okul bahçesinde kahkaha atana kadar. bilmiyorum nasıl düzelir (17 yıldır hiç çıktığım olmadı eylül de 18 e giricem )

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bir dis hekimine gorunmelısın..

Sayfayı Paylaş