Diş Çüremesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve BURAGBA tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar 6 ay önce dişimin yarısı kırılmıştı simit yerken özelde 150 tl ye yaptılar dolgu o bölgeye 1-2 ay önce de dolgu düştü 1-2 aydır durumlar kötü diye gidemedim özele devlete desem 2-3 sefer randevu aldım hep iptal oldular yok doktor izin almış felan aradılar beni hastaneden yani orayada gidemedim şu iptallar yüzünden sağ tarafla az yemeye çalışıyorum o dolgu çıkan yere sürekli kırıntılar takılıp duruyor çünkü bunların dışında sadece bu yetmezmiş gibi bir kaç dişimde siyah noktalar var benim şuana kadar devlette aynı doktora 5-6 defa dolgu yaptırdığım oldu bazıları ise sadece kontrol içindi arada temizliyodu doktor dişleri sensodyne felan tavsiye etti hatta her gün 1 sefer de olsa fırçalıyorum zaten yumurta yediğimden ağzım kokmaması için illa fırçalıyorum yani günde en az 1 kere ama o siyahlıklar hiç gitmedi çürüdü mü noldu hepsi anlayamadım ya aynada dişlerime bakınca diyorum yaş 19 dişlerin haline bak haftada 1 dişlerini fırçalayan insanların dişleri benimkilerden daha sağlıklıdır heralde
    bir kaç forumda da şöyle birşey okumuştum stresten de olabiliyormuş ve bizim aile olayları kendi sorunlarım felan derken her günüm sıkıntı stres ile geçiyor tek kendimi spor yaparken iyi hissediyorum

bu iğrençliği paylaşmıcaktım ama ne kadar kötü olduğunu görün diye foto çektim 13 kasımda randevu aldım başka bir doktora burdaki hastaneler zaten sayılı diş bakımı yapan onlarda en az 10-12 gün sonraya randevuları oluyor kötü doktor bile olsa

IMG_20141031_014132.jpg IMG_20141031_014121.jpg IMG_20141031_014244.jpg

Sayfayı Paylaş