DEZAVANTAJ : motivasyon videosu sorunsalı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve umut- tarafından 26 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    Size motivasyon videoları nasıl bir etkide bulunuyor ?

Teori şu motivasyon oluşturmak için video izliyoruz bir çoğumuz da ;

Oradaki abileri , salonları , hayat şekillerini , beslenmelerini , görünce sonra kendime bakınca biraz bir kompleks yapıp bir eziklenme durumu da olmuyor değil hani ....

adamlar günde 4-5 kg tavuk eti yiyorlar personal trainer antrenörler etraflarında salonları bambaşka alet edevat sorunları yok hangi suplement sorusunu 10 tane doktorla çözüyorlar zaman derdi yok .... hayat onlara güzel

siz motivasyon videolarına nasıl tepki veriyorsunuz ?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Street Workout Motivasyon videoları gerçekten hırslandırıcı yani gördükçe insan yapmak istiyor.Body motivasyon videosu pek izlemedim yani açıkta ilk dkdan sonra sıkıldım çoğundan.Sadece türklerin yaptıklarına bizim insanlarımızın başarıları için izlediklerim oldu.Ama hala Street Workout Motivasyon videoları izlediğim aynı videoları izlediklerimde var mesela hala olumlu etki yapıyor.Street Workoutun mantığında belli hareketleri yapmak var örneğin Muscle Up şuan gerçekleştiremediğim bir hareket videoda görünce onu başaramadığım aklıma gelir başarmak için hala devam ediyorum.Kısacası beni hırslandırıyor.Ayrıca bazı konusu sporda ilerlemeyi ve kötü biryerden iyi bir yermeyi anlatan filmlerde etkiliyor beni tabi bu film kısmı yaşımdan olma şansı var :D

3. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Ben çok severim ve çok motive olurum ve süpper gaza gelirim. Tüylerim diken diken, derim tavuk derisi gibi olur. Yani çok fena motivasyon ediyor beni body motivasyon videoları. Özelliklede konuşmaların olduğu videolar.

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bb motivasyon videolarını çok seyrederim spordan önce özellikle bu konuda dorian yates bir numara bence birde türü spor olan filmleri çok severim bu videolar ve filmler insanı hırslandırıyor gerçekten ama bir yandan onlar gibi olamayacağım için çok üzülüyorum çocukluktan beri hep hayalini kurarım mr olympia olup ardından aksiyon starı olmayı ama olmayacak bu yüzden bunun sıkıntısı tüm ömrüm boyunca çekeceğim maalesef

Sayfayı Paylaş