Deviasyon ve Rinoplasti ameliyatı büyük umutlarım var.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve avarbekos tarafından 2 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. avarbekos

avarbekos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yakın zamanda deviasyon ve rinoplasti ameliyatı olucam. Halk arasında burun kemik eğriliği ve estetik anlayacağınız. Bu ameliyattan büyük beklentilerim var. Yaklaşık 1 buçuk senedir body building ile uğraşıyorum gelişim sağladım fakat yeterli istediğim seviyede olmadı ve bunuda burnuma nefes alamama bağlıyorum çünkü gerçekten nefes alamıyorum. Bu durum sürekli olduğu için artık normalleşmiş nefes alamamak bende.

Benim sorum bu kadar beslenmeye dikkat ediyorum supplement alıyorum uyku düzeni antreman yapmama rağmen gerçekten de nefes alamamak gelişimimi bu kadar engelleye bilir mi ? Ameliyattan sonraki döneme büyük umutlar bağlamalımıyım hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum yaş 20 boy 182 kilo 81 aslında ölçülerimide yazayım bulk döneminde yaklaşık 1 buçuk ay önce 133 cm omuz 41 cm kol sırt da şekilli duruyor fakat kaslarımın üzerindeki tabakayı bir türlü yok edemiyorum bunuda nefese bağlıyorum yanlışım varsa düzeltin

2. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Doktor tamponları çıkardığı zaman bi nefes al diyor. Alıyorsun. Ohhhh dünyalar senin. Bunun akabinde spor da daha rahat olacaksın. Yemek yerken daha rahat olacaksın. Ama gelişim açısından pek bi faydası olacağını zannetmiyorum. Ama o rahatlamanın verdiği duygu seni farklı yerlere götürür o ayrı mesele

avarbekos bunu beğendi.
  3. avarbekos

avarbekos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevabınız için teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur performans artışı olmaz mı diyorsunuz yani ? Tanıdıklarım var mesela adam 2 3 ayda zımba gibi oluyor ben ise o kadar dikkat etmeme rağmen başaramadım böyle olmayı üzerimde kaslarımı örten bir tabaka var

4. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam sen bi ameliyat ol. Rahatla stresini üzerinden at. Sonra düzgün spor düzgün beslenme ile yapılamayacak hiçbir şey yok. İstediğini elde edersin merak etme. Yeterki kafandaki soru işareleri çözülsün.

5. ffurkayakca

ffurkayakca Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Burnundan nefes almak sana daha çok günlük faaliyetlerinde yardımcı olacak(yemek yerken, gece uyurken, yataktan kalktığında kendini daha dinç ve dinlenmiş hissetme vs).Tabiki çok büyük rahatlama oluyor ama onun dışında sporda veya beslenmede bi artısı olacağını sanmıyorum.

6. Ozncats11

Ozncats11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Usta ameliyat oldun mu eper olduysan ben de haftaya olucam da ameliyattan sonra ne kadar süre de geri başladın spora rahatça

Sayfayı Paylaş