Derisi çatlayanlara

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve conanthebarbarian tarafından 7 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorum lierac adlı ürünü tavsiye etti. Başka bir tanıdıkta etkisini gördüğünü söyledi. Boynerde peşin fiyatına 77 milyona satılıyor kartla 91 milyon en az üç kutu kullanılması gerekiyormuş.
    Daha ucuz bir alternatif daha var ama ilacın adını hatırlayınca yazarım.

2. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    fito die bi ilaç war ben kullandım baya geçirdi oda eczanelerde war 10 milyondan az bi fiyatı war

3. etsutyumurta

etsutyumurta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben 15-16 yaslarndayken birden boyum uzadi beslenmemde yetersizdi zayf cocuktum halen zayfimdir gerci.. sirtimda catlaklar olusmaya basladi 2-3 tane boydan boya doktora gittim boy birden uzams filan dedi hicbisi vermedi simdi 20 yasina geldim 100 den fazla catlak var kirbac yemis gibi duruyo :D ten yenileyici blmemne filan surdum hicbisi olmadi sanirim boyle yasamimi surdurecegm

4. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ampül halinde olanları mı daha etkili yoksa jel olanlar mı?Doktorun sanırım ampül tavsiye etmiş.Diğer ilacı da merak ettim doğrusu.

5. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ampul lierac izi geçirmek için, jel olanı önlemek için. Eğer bu ilacı karşılayamıyorsanız herhangi bir kremle günde 5-10 dk. masaj yapın. Vazelin krem bebek yağı hereşey olurmuş ama en iyisi kakao yağıymış. Bir krem de önerdi ismini bulunca yazıcam. etsüt paran yeterse de lierac alırsan rengi kaçmış çatlaklara bile etkisi varmış. Ama tamamne geçirmesini bekleme. Ve en az 3 kutu kullanmak lazım :cry:

6. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Teşekkürler Conanthebarbarian.Lierac+kakao yağı kürüne girelim o zaman :)

7. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim yalnız ikisi birden kullanılabiliyormuymuş onu bir soayım. Bir başka püf noktada lierac ı kullanmadan önce o bölgeyi iyice yıkayın temizleyin gözenekler iyice açılsın.

8. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    arkadaşlar çatlak problemi olan arkadaşlara Elleza adında salyangoz özlü kremi önerebilirim.duyduğuma göre yanık ve izleri oldukça başarılı bir biçimde yok ediyor veya azaltıyor. Ayrıca prospektüste "vücudun herhangi bir yerindeki çatlak izlerine günde iki kez olmak üzere, hergün ufak bir miktar krem izlerin büyüklüğüne, rengine ve yaşına bağlı olarak, 2 ila 8 ay içerisinde etkili sonuçlar verebilmektedir." deniliyor. problemi olan akadaşların bilgisine...

9. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Diğer ürünler kadar etkili olacağını sanmıyorum, çünkü ne tavisye ne duyum aldım ama diğerlerinden sonra denemek lazım

10. kaufman03

kaufman03 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bu lieractan alacağım

11. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Muscled epitelizan skatirizan o fito, bnm dermatoloğum hep tavsiye ediyordu, roaccutane kullanıyordum ben. Ama ben pek sevmem fito, bepanthe plus krem daha iyi.
    Bana çatlaklar için rilastil intensive diye bir krem vermişti, pek kullanmadım, unutuyordum hep ama bi ara kullandığımda sanki kırmızılıklarını indirdiydi. Ampulu de varmış ama ben bulamadım..

12. dr.65

dr.65 Özel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cilt çatlaği

Bende hastalarıma önce korunma tedbirlerini anlatıyor(bol sıvı tüketmek vs)olmazsa fito krem ile bepanthene pomad tavsiye ediyorum.

Sayfayı Paylaş