Deri sarkması için ne yapmam gerekir ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve batuyum tarafından 8 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. batuyum

batuyum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    Selam arkadaşlar geçen yaz 111 kiloydum yaklaşık 1 yıl içerisinde 30 kilo verdim.Göğüs'de ve karında sarkıklar oluştu.Yaklaşık 6 aydır fitness a gidiyorum.Şuan 81 kiloyum ama alt karınımda yani göbeğimde aşırı bir sarkma oldu.Üst karın kaslarım belli oluyor ama bir türlü alt karını eritemedim çözümler nelerdir ?

2. neshter_90

neshter_90 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Bıçak altına yatabilirsin ya da en iyisi sporuna devam edip derinin adaptasyonuna zaman tanımalısın ki bu yıllar alacak bir süreç.

3. batuyum

batuyum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    Bıçak altına yatmam yatmakta istemem :D Spora ağırlıkla devam ediyorum cardio yapmıyorum.Bana antreman hocam bca,protein tozu,glutamin ve l-carnatine önerdi sence kullanmalımıyım bu işlerden anlıyosan bi yardım :D

4. neshter_90

neshter_90 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    bence de ameliyata gerek yok.supplement konusuna hiç girmeyelim çünkü sayfalarca tartışıldı ve kesin bir şey söylemek zor. benim kullandığım sadece multivitamin takviyesi kreatin ve protein tozudur diğerlerine para vermem

5. batuyum

batuyum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    bir sitede okudum http://bilgilendirir.com/wp-content/uploads/2014/06/asiri-deri-sarkmasi.jpg benim göbek aynı bu şekil bişey

Sayfayı Paylaş