Deri çatlamadan önce ağrı ve yanma çatlamanın belirtisimidir nasıl önlem alabilriz?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve asdfgh. tarafından 13 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. asdfgh.

asdfgh. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Deri çatlakları kısmına kısmına yorum yazmıştım ama daha hızlı cevap alabileceğimi düşündüğüm için ve daha ayrıntılı olması için konu acıyım dedim

arkadaşlar benim sol kolumda koltuk altına yakın kısımda çatlaklar olustu.
    spora iki kez başladım bikaç ay yapıp bıraktım ve 3. haftada sanırım çatlaklar oluştuve simdilik vicudum yağlı olduğu için body yapmayı bıraktım. boyum 190 90 kiloyum biraz daha kilo verip daha iyi bir salonda 'gerçek' bir hocayla calısmayı düsünüyorum ama su an maddi durumum bunun icin yetersiz. herneyse sorum su olacak: su anda yaklasık 10 gündür calısmıyorum ve sol kolum sol göğüsümde birkaç günden beri hafif ağrılar oluyor ama genellikle güneş yanığı gibi acıyor bide göğüsümde ve kolumun üst taraflarında çatlaklar oluşmasından korkuyorum .s sizce bu durum calısmayı bırakınca normalmi yoksa catlaklar yoldamı.d birde bikaç saat önce güneş kremi sürdüm nemlendirici etkisinden olsa gerek bildiğin baya iyi geldi .d yanmasını falan kesti bu durumla ilgili ne yapabilirim kolumdaki çatlaklar nekadarda kötü dursa çokta rahatsız etmiyor ama baska çatlakların olusmaması icin biran önce neler yapabilirim bu acıma ve yanma catlamadan önceki belirtilermidir ? .s yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum tesekkürler.:mad:

Son düzenleme: 13 Temmuz 2011
  2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    catlaklar ıcn eger antrenman yapılyorsa ıyıce ısınmak ve hızlı kılo alıp vermemek dısında ve nemlendırıcı krem dısında pek bır sye yapılabılecgını sanmıyorum

Sayfayı Paylaş