Depresyon, Uyku, Body

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Majör64 tarafından 13 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Majör64

Majör64 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar, öncelikle herkese merhaba.
    Lafı fazla uzatmayacağım çünkü çok detay var kısa ve öz elimden geldiği kadar anlatmaya çalışacam.
    Ben 2 sene içerisin de ağır bir depresyon geçirdim ve şuan en aza inmiş durum da tabi bazı sorunlarım da var fakat eskisine göre daha iyiyim. Şimdi benim sıkıntım şöyle; 3 Senedir bu sporun içerisindeyim ama depresyon dolayısıyla kesik kesik yapmak zorun da kaldım yani her defasın da denedim, daha çok denedim.
    Hala bir sonuç elde etmiş değilim. Size sorunlarımı anlatayım bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa üstümden büyük bir yük kalkmış olur.

ÖZET:
    -Uyku düzenimi bir türlü ayarlayamıyorum, bunun için uykusuz da kaldım, kahveye de başvurdum, uyku ilacı da aldım fakat bir türlü düzene koyamadım.
    -Aşırı stresliyim ve siz de biliyorsunuz ki stres kas yıkımına neden oluyor. Diğer sorunları unutmaya çalışıyorum ve uyku düzenim vs bunları yüzünden stres var diyebilirim.
    -Özgüvenim zaten yitik durum da, bu sporu hem özgüven hem kendimi geliştirmek için yapıyorum, ama şu maymun iştahlılığım ve stres, uyku gibi şeyler bu sporu her an bırakmam da büyük rol oynayabilir.
    Sıktıysam sizleri özür dilerim arkadaşlar, bu forumu yıllardır takip ederim üye olmak bu günlere nasipmiş ben artık nasıl bir yol izleyeceğimi gerçekten bilmiyorum bu konu da düşünmek bile beni ciddi sorunlara sevk edebiliyor depresyondan taze taze çıkıyorum benim durumum da olan var mı veya atlatan bunlar hakkın da bilgisi olan lütfen bana bir yol göstersin hep tek başıma yaşamaktayım ve yardım edenim yok tek umudum sizlersiniz arkadaşlar, tek umudum bu spor.

Saygılar Ve Sevgiler...

2. AydiX

AydiX Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Geçmiş geçmişte kaldı be kardeşim. Yazdığından şunu anlıyorum iraden çok zayıf keşke sende benim gibi herşeyi çabuk unutup geleceğe yönelsen (tabi nasıl bir depresyon geçirdiğini bilmiyorum) ama KAYBETTİKLERİNE DEĞİL, KAZANDIKLARINA ODAKLAN!

3. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Bende şuan depresyon yok ama üzüntülü ve stresli ruh hali çok sık geliyor. Ailevi sorunlar vs vs vs . Sporu yapmama etki etmedi ama 3 antrenmandan 2 si motive olmadan geçiyor. Seni anlıyorum, ne kadar kafana takmasanda mutlaka etki ediyor. Seni depresyona sokan nedenler ne acaba? Çevrenmi? Yaşantınmı? İşmi? Sana zarar veren şeylerden uzaklaşabilirsin. Bende tek etken aile. Şuan içinde uzaklaşmam mümkün değil. Umarım atlatırsın en kısa zamanda.

Sayfayı Paylaş