1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Deneyimli Muay Thaiciler Bi Bakın Buraya!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve TemelReiss tarafından 12 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Bir kaç aydır vg yapıyorum ramazandan sonra Muay thai ye geçmeyi düşünüyorum sporu yapan kişilerin vücutlarını kaslarını yağ oranlarını gelişimlerini merak ettim fakat bulamadım. Buraya konuyu açıyorum yardımcı olabilecek bu sporu yapan kişiler varsa fotoğraflarını paylaşsınlar Nasıl gelişim olduğunu tarih ölçü falan yazsınlar lütfen. Yardımcı olacaklara şimdiden TEŞEKKÜRLER

2. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Seninle diğer kişilerin genetiği alt yapısı aynı mı ? beslenme ve ant programı aynı mı ? değil başkalarının gelişimi yerine aynada kendi gelişimini takip etmelisin ayna en iyi ölçüdür gelişim kişiden kişiye oldukça farklıdır.

undencem bunu beğendi.
  3. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Bu vg içinde böyledir ama örnekler görmek istiyoruz eğer sizin dediğinize bakılacak olursa kimse fotoğraf atmasın kimse bakmasın herkes aynaya baksın:)

4. Maninblack

Maninblack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Sen bana yardimci oldun ben de senin konuya el atayim. Kardesim muay thai ye baslamayi düşünüyorsan hic düşünme basla. Dusunmen gereken konu iyi bi hoca ve iyi bi salon olmali. Kotu bir hocaya gidersen daha yeni baslayacaksin tekniklerin yanlis oturabilir. Vg yapmissin vucudun kuvvetin biryerelere gelmistir. Bu durumda bu spor sana ek olarak esneklik, hiz ve patlayici güç katacaktir. Ama ancak guzel bi antrenor ve iyi bi calismayla. Sokakta ise yarar mi dersen 5 senelik muaythaicinin 3 kisiyi dovdugunu gordum. En son cocuklardan biri agliyordu. Ama tabi ki milleti dovmek icin yapmıyoruz bu sporu:)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Elbette dostum amaç spor çeviklik bi yandanda korunma kimsenin canını acıtma gibi bi amaç yok:) tamam cevap için çok sağol dikkate alacam ben araştırayım iyi bi salon başlayayım en yakın zamanda

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. viliver

viliver Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Ben yapıyorum da şimdi sana özel resim ölçü falan veremem maalesef.
    Herhangi bir dövüş disiplini kondisyonunu artırır. Haliyle bu ağırlık idmanına da yansır ancak ikisini birden yürütmek oldukça zor ve bir muay thai idmanında aşırı kalori harcıyorsun. Ağırlık çalışmaya yeni başladığım zamanlar daha 60 kg bile bench yapamıyorken benim yarım kadar kickbox'cı bi çocuk (boyu 1.60 var yok) "bu kaç kilo diye sorup" 60 kg ile set yapmıştı. Canı çıktı yaparken ama yaptı. Yani dövüş disiplinleri direnci artırır vücuttaki. Definisyon dönemi için biçilmiş kaftan ama bulk'ta sıkıntı.

7. hayrikoc61

hayrikoc61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben kick boks yapmanızı öneriyorum. Eğer muay thai yapmak istiyorsanız illa mma yapabilirsiniz. Toplamda 1 senelik kicboks tecrübem var, hiç sakatlanmadım. Muay thaide diz ve dirsek kullanıldığı için sakatlanmalar çok fazla olabiliyor malesef. Dediğim gibi muay thaide ısrar ediyor iseniz mmaya gidebilirsiniz.

8. Endorphin

Endorphin Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    dövüş sporlarıyla uğraşanlar da ağırlık çalışması yapıyor arkadaşlar. bende sana kickboks u öneririm fakat ağırlık çalışmalarınıda aksatma daha çok kompleks hareketleri.

Sayfayı Paylaş