Denesemde çözemediğim bi problemim var ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Vanhelsing tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben 14 yasindayim 1.83 boyum 96 da kilom var
    3 aylik bir spor gecmisim var fakat artik spor salonuna imkansizliklardan dolayi gidemiyorum

Ve artik dalga konusu olmaktan felanda bikmis durumdayim liseye yeni basladim herkes fit ben sismanim cok zoruma gidiyor cok az yiyorum 3 aydir felan ama gram kilo verme yok biraz yardimci olurmusunuz ?

2. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    çok az yeme , ne yiyecegini öğren , sağlığını kaybetme bilinçli davran

3. auris01

auris01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bu yaşta o boy çok iyi asla ümitsizlige kapılma
    1 -Başkalarının ne dedigi umrumda olmasın
    2 -beyaz ekmek ,un (pasta , börek , pizza ) ,şeker ve aşırı yaglılardan kaçın
    3 -Seni spor salonu zayıflatmaz iraden zayıflatır eger zayıflamak istiyorsan dışarı çık ve koş (kulaklıkla degil arabaları duymazsın ve geceleri koşarsan sakın siyah giyme !)
    4 -Akşam 6 dan sonra yemek yeme , çokmu acıktın abartmamak şartıyla kepekli kraker ye
    5-Bol bol mekik ve sopa çalış (sopa dedigim plastik su borusu 2 metre kestir yeter)
    6- Sakın sabah kahvaltılarını kaçırma
    7- Son olarak günde en az 4 lt. su iç ve yeşil çay(marketlerde limonluları satılıyor limonlu daha etkili ve şekersiz iç)

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Diyetisyene gidip profesyonel yardım al. Ergenlik çağındasın, yapacağın hatalı bir diyet gelişimini sekteye uğratır, ilerisi içinde sorun yaratır. O yüzden gelişimini tamamlamış yetişkinlerin yaptığı tarzda diyetler senin için uygun olmayacaktır. Şimdi sadece abur cubura sarmadan sağlıklı beslenme kurallarına uy ve en kısa zamanda bir diyetisyene gözük. Özel olması şart değil, devlet ve üniversite hastanelerinden de gerekli yardımı alabilirsin.

5. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    yasina gore boyun gercekten cok iyi daha en az verimli bi sekilde 4 sene boy uzaman olacaktir.. bunlari kesinlikle dikkate almalisin.

kilo boy uzamasina engel biraz engel olur bu yuzden insanlar icin degil kendin icin kilo vermeye calis ama kesinlikle isin uzmaniyla

gelisim caginda oldugun icin alman gereken cok vitamin ve mineral var bunun en planli diyetinide diyetisyenlerden alabilirsin

sen insanlarin ne dedigini bosver nasil baktiklarini nasil gorduklerini bosver, umrunda olmasin simdi gulup baska gozle bakabilirler hic canini skma sen... 3 4 sene sonra gorurum ben onlari kim kime bakiyo ;)

6. cihatornek

cihatornek Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Kütahya
    Diyetisyen en iyisi,daha gelişim çağındasın değerli üyelerinde dediği gibi ihtiyacın olan mineraller,vitaminleri bilinçsizce yapılan diyetlerden dolayı vücuduna sokmayı sekteye uğrabilirsin.Bunu da kimse istemez öncelikle de sen

7. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    diyetisyen en iyisi tabiki ama birkaç tavsiyede bulunayım insanlar aaldırma ne dedikleri ne yaptıkları önemsiz önemli olan sensin bu konuda, tavsiye konusuna gelince boyun gerçekten mükemmel ve gelişme çagındasın arkadaşlarınla futbol maçlarına katıl yada beceremiyormusun al basket topunu in aşagıya okul bahçesine yada oynayabilecegin herhangi bir yere 2saat basket oynadınmı tamamdır mükemmel ter atarsın hem zayıflarsın hemde boyun dahada atar ayrıca yemiyorum falan öyle bir oyun yok saglıgını bozmanın alemi yok forumda araştırarak kendine bi program belirleyebilirsin ayrıca doktora görünmende fayda var hormonların etkisiylede kilo veremiyor olabilirsin mesela böbrek üstü bezleri fazla çalışan insanlarda kilo problemleri baş göstermektedir hormonlarda bir sıkıntı yoksa programını belirleyip ona göre hareket edersen vermemen gibi bir durum olasılıksız..

Sayfayı Paylaş