Degerli Forum Sakinleri ve Yoneticileri

Konusu 'Giriş sorunu' forumundadır ve sertac01 tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sertac01

sertac01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar oncelikle araniza katilmaktan dolayi cok mutluyum.Sundan eminim ki burasi bana cok seyler katacak.Birkac site daha inceledim ama burasinin bana daha faydali olacagini dusunuyorum.Sunu bilmenizi isterim ki oncelikle herkesten ozur diliyorum cunki anlatacaklarim bu bolumle alakali degil.Daha yeni uye oldugum icin konu acamiyorum ve acilen yardimlarinizi bekledigim icin buraya acmak zorunda kaldim.Insallah yonetici kardeslerim kitlemezler de tasirlar uygun bir bolume.Biraz uzun olacak ama kusura bakmayin.
    Ismim Sertac aslen Adanali yim fakat Usa de yasiyorum.Yasim 29.Boy 1.77 Kilom 215 pound yani bir yanlisim yoksa eger 97.5 kiloyum.20 kilo versem ideal kilomu bulmus olurmuyum? Bacaklar ince ama gobek haddini cok asmis durumda kafa_ Kafaya bu sefer kesinlikle koymus bulunmaktayim bu gobekten kurtulup guzel bir vucut yapmak istiyorum.Eskiden yuzucuydum cok yuzdum kucukken o yuzden vucut yaparsam guzel birseyler ortaya cikacagini zannediyorum.Ozellikle su yaglanmis olan goguslerimin guzel bir calismayla iyi biseler olacagini saniyorum birde omuzlar.Bu ne kadar sure alir bilmiyorum ama bayagi bi sikacam.Ben yapacagim programi assagi yukari belirledim fakat sizlerin degerli yorumlarinizi almak istiyorum.Once su gobekten kurtulup yani sadece kardiyomu yapim yoksa 2 sini birliktemi yapim? Daha sormak istedigim cok soru var aklimda olan eger kilit yemezsem.Simdiden tesekkur ederim.

Sayfayı Paylaş