Definisyonda yağ yakımı ve değişimi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Samet ÜNSAL tarafından 6 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Samet ÜNSAL

Samet ÜNSAL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    AnkarA
    Öncelikle Selamun Aleyküm güreş sporunu bıraktıktan sonra bu spora başladım 5-6 ay sağlam yedim ve bastım kilo 83 den 105 e kol 36 dan 43.5 a omuz 116dan 135 e göğüs 109 dan 123 e çıktı 1 ay önce definisyona başladım günlük 130-150 gr arası karbonhidrat 50-70 gr yağ en kötü 140 gr protein olarak beslendim karbonhidratı kaliteli yiyeceklerden aldım haftada anttrenmandan sonra 45 dk kardiyo yaptım bu aşama sonucunda yağ oranımı %23 den %18 e düşürdüm fotoğraflara baktığımda fark göremiyorum göğüslerimdeki yağlar felan sanki gitmiyor gibi geliyor çok fazla kas kaybettiğimi sanmıyorum neler yapmam gerek ayrdımlarınızı bekliyorum Şimdiden TEŞEKKÜRLER :)
    Not: Fotoğraflar 83 kg ve bulk döneminin bitimine aittir düşüncelerinizi bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Cvitamini+cla+karnitin 3 lüsünü kullanarak düzenli bi antreman programıyla o yağlardan kolayca kurtulabilirsin ayrıca kas kaybını önlemeye yönelik protein alımınada dikkat etmen gerekiyor tabi b complex vitamini kullanarakta sentezi arttırırsan kas kaybı olma olasılığı çok düşük ve yağ yakımı baya hızlanır

3. Samet ÜNSAL

Samet ÜNSAL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    AnkarA
    Şuan sadece antrenmandan sonra whey kullaniyorum son 5 kilomda karnitin kullanmayı dusunuyorum protein alimim en kötü kilo basina 1.5 gr ant dan sonra 25 dk hiit kardiyo ve 10 dk eliptik yapiyorum

Sayfayı Paylaş