Definisyonda karabonhidrat

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve uzzman tarafından 11 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, okul tatile girince yani 4 ocaktan sonra 1-1,5 aylık definisyona gireceğim.7-8 kilo vermeyi amaçlıyorum baya ağır olacak.Ancak nasıl karbonhidrat alacağıma karar veremedim.Hepsi kepekli olmak üzere, pirinç,bulgur,makarna ve ekmek seçenekleri mevcut.En ucuzu makarna olduğu için ondan yemeyi düşünüyorum ama size de danışmak istiyorum.
    Bunlar definisyonda yenmemeli biliyorum ama Şu ana kadar bunların herhangi biri olmadan peynir,yumurta veya tavuk yemiş değilim yiyebileceğimi de sanmıyorum direk çıkarırım sanırım.
    Siz ne tavsiye edersiniz? Günde 100gr kadar makarna yesem yağ yakımını ne kadar engeller?
    Aslında definisyon hakkında pek bilgim yok forumda da rastlamadım mümkünse beslenme ve yapılması gerekenleri, kas kaybını en az yaşamak için ne yapmam gerektiğini yazan bilgileri bu konuda paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : definisyon, definisyon günlüğü.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş