Definisyon Termojenik+Kreatin Kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Definisyon dönemindeyim , termojenik yağ yakıcı kullanıyorum ve yağ yakıcının bitmesine 15gün kaldı ve bitincede definisyona 1,5 ay daha devam edicem , yanında kreatin kullanımı yapmayı düşünüyorum , nedenide 2,5 ay sonra parkurlarım var 2,5 ay boyunca kreatin kullanmayı hedefliyorum amacım performans artışı , yanı sıra 85 kgyim 75 e düşmem gerek bu süreçte , kreatin kullanımı kaslarda su tutuyor bilindiği üzere bu su tutumu benim kilo vermemde aşırı bir fark yaratır mı?
    Ve kreatin kullanımı hakkında 3 ay kullan 1 hafta dinlen her 3 ayın içindeki her ayda 2 günde off vermeyi düşünüyorum veya bu sistemi nasıl yürütebilirim belki temmuzun sonuna ağustosun başına kadar parkurlarım olcak kreatini devamlı bu rutinde kullanmayı hedefliyorum.Bu konuda fikirlere açığım

2. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Sana tavsiye edebileceğim kreatin con-cret creatin , araştırmanı öneririm,
    Özellikleri, yükleme gerektirmiyor , mikro dozaj halinde olduğu için çabuk emilim sağlıyor , kramp , bulantı va gibi normal creatinlerin yapabileceği herhangi bir yan etkisi yok , 750 mg bir olçek olduğu için böbrekleri çok fazla yormuyor.

Pekgüzel Tenceresapı bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    HCL form kreatin :D geçen yaz bb.comda ürünün çok üst seviye puan alması üzerine arkadaşım önermişti almıştım , kullanımı 5 gün tutup beklettim , sktside var :D şimdi kullanıcam ürün elimde 48gram con cret 5 günde 1-2gramdan 10grammı ne eksik , üstüne hardline creatin monohydrat formun creapure halini alıcam. :D parkurlardan sonrada boyuna kreatin kullanmayı düşünüyorum ama HCL formu pahalıya geliyor o hclyi en iyi performansı almak için almıştım :D bakalım temmuz-yaza kadar bu ürünü kullanırım ama bida alamam :D çok pahalı onun yerine hardline almam daha iyi olcak yükleme zaten yapmam hclde olmuyor , normal üründede yükleme yapmam :D

Sayfayı Paylaş