1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Definasyonda yardım?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ozel_sec2 tarafından 18 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozel_sec2

ozel_sec2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar yeni üye oldum nasıl bir ortam oldugunu bilmiyorum ama öncelikle selamın aleyküm :) kendimi tanıtayım 24 yaşındayım 18 19 yaşında başladım bu spora bir fiil 3 sene yaptım naturel olarak bıraktığımda güzel vücudum vardı iş sebebiyle bırakmak zorunda kaldım 1. 5 sene ara verdim ve tekrar 8 9 aydır yapıyorum şuan definasyon için ugraşıyorum sabah aç karna 1 saat cardiyo ve 1 saat sert full bodyle ile başladım definasyona hydroxycut ile yaklaşık 8 kilo verdim 1 ayda sonra aç karna cardioyu bıraktım akşam 5 6 gibi spora gidiyorum her antremanım da en az 40 dk cardiyo ve hit cardiyo yapıyorum yüksek protein sıfır yakın karbonhidrat sıfır şeker ve meyve kullanmıyorum 2 aydır 1.5 aydan sonra hydroxycuttan verim almamaya başladım spor günleri 25 mg efedrin kullanmaya başladım canavar gibi antrenman yapıyorum 2 saat fazla sürüyor antremanım şuan durumum aşağıdaki gibi ama yağ yakımım durdu günlük kalori 2000 bile yoktur makro mikro sayıyorum karın bölgem düz yağ oranım mazura ile ölçtügümde %14 15 gözüküyor ama ortada baklava diye eser yok karnım Dümdüz fotograf ta yağlı çıkmış biraz boyum 1.80 kilo 81 biceps 40 bel 81 kalça 96 omuz 126 şuan bu zamana kadar hiç küre girmedim testo girmek istemiyorum çünkü hayat şartları ne olur bilmiyorum ama baklavaları ı çıkarmakta istiyorum :) winstrol anavar clen ventolin gibi şeyleri açıkcası kullanmak istiyorum keskin bir hatla istiyorum bana önerirsiniz açıkçası okuduğum kadar steroid bilgisine sahibim pretikte pek bilgim yok yada yağ yakımı için ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim:) 95 kilo benchpress8 8 tekrar çıkabiliyorum

Ekli Dosyalar:

2. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Aleyküm selam.
    O kadar çok yanlış var ki, neresinden başlamalı hangisini düzeltmeli karar vermek zor...

mrthr35 bunu beğendi.
  3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Aşırı sert başlayıp metabolizma hızını bir anda dibe vurdurmuşsun sanırım, bu işler aceleye gelmez sağlıklı olan 3200 kalori ihtiyacınsa 200 sonraa 100 100 ekleye ekleye düşürürsün kaloriyi Başkan sen 1 ayda 1500 kalori düşürürsen vahim :/

4. ozel_sec2

ozel_sec2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Haklısındır hocam ilk başta bu kadar sert başlamamın sebebi fiziki mülakatı vardı onun için zayıflamam gerekiyordu sonra kan şekerim bu düzeye alıştı bende yükseltmedim açıkcası
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Mart 2019 ---
    Öylede hocam on hızlı bir şekilde yağ yakmam gerekti fiziki mülakatı vardı bu yüzden hard başladım
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Mart 2019 ---
    Tamamen düzeltmene gerek yok kendince aydınlatırsanız sevinirim o an hızlı başlamam gerekiyordu açıkcası bilgi paylaşınca cogalır diyorum

5. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    -Yüksek protein, sıfır karbonhidrat sıfır meyve yanlış bir uygulama, bilimsel literatüre uygun değil.
    -hydroxycut, karaciğer hasarına neden olduğuna dair çalışmalar var önerilmiyor
    -efedrin yasaklı, riskler içeren bir madde.
    -ventolin salbutamol kullanmak istediğini de belirtmişsin.
    Bunlar en bariz hatalı uygulamalar.

Sayfayı Paylaş