definasyonda crossfit??

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mr.steroid tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mr.steroid

mr.steroid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben yaklasik 6 aydir bulk yapiyorum şuan sadece creatin kullanıyorum ve 78 kiloyum nisanda definasyona girmeyi düşünüyorum ve salondaki hocam crossfit yapmami önerdi acaba definasyon döneminde crossfit yapmam mantiklimi yoksa antrenman düzenini değiştirmeden diyet yapsam dahami iyi olur ayrıca supplement olarak ne önerirsiniz??

2. hayaletfilo

hayaletfilo Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    ben crosfit yaptığım zaman (yaz ayında yaptım geçen sene) acayip hacim kaybı yaşadım. güzel yağ yakdım hatlarım filen belirgenleşdi hayatımda ilk defa adonislerimi gördüm nerdeyse :) Ama ya iyi beslenmediğimden ya abarttığımdan ben hacim kaybı yaşadım yani kasdan da verdim.

3. mr.steroid

mr.steroid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani iyi beslensem ve supplement takviyesi yapsam çok fazla hacim kaybetmeden karin kaslarim cikarmi?? Önerirmisiniz??

4. MRTSFL

MRTSFL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Crossfit iyi dayanikli sagliyor ama sakatlanma olasilik da fazla ve kas kaybet me olasiligida var buz yuzden hareketleri tam olarak kavrarsan cok iyi olur yoksa anlik bir hareket sonucu kotu olabilir.

5. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    hocanız eğer bu konuda bilgiliyse yapmanızı öneririm ama baştan söyliyeyim crossfit çok zordur yogunluk yüksektir tercih meselesi.

6. mr.steroid

mr.steroid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zorluğu önemli değil ben buna hazirim sadece vücudum üzerindeki etkilerini merak ediyorum fazla kuculmek istemiyorum okadar gerekli takviyeyi alirim ve iyi beslenirim inşallah kötüye gitmem

7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    definisyon sağlamıştım bende tabi hacimde gitmişti iyi beslenmeme rağmen crossfit hacimden çok dayanıklılık fit görünüm için iyi hacim için diyebileceğim azda olsa hacimde sağlar ilk başlarda ama sakatlık riski olduğundan mutlaka uzman kontrolünde yapılmalı

8. mr.steroid

mr.steroid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani çok fazla koldan falan ölçü kaybetmek istemiyorum ama yaz geliyor sixpack yapmak istiyorum fitlesmek istiyorum ayrıca yaninda bcaa+arjinin kullanmaya düşünüyorum ne önerirsiniz??

Sayfayı Paylaş