Definasyon son haftası yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve BjohnWhite tarafından 27 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BjohnWhite

BjohnWhite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    oncelikle selam arkadaslar ben 2 senedir bu sporun içindeyim powerlifter tarzı çalışıyorum aralıksız ve 2 aylık definasyonumun sonundayım hem mental hem fiziksel olarak yaptıgım low carb diyetinden dolayı son demlerdeyim üniversite sınavı da var önümde her neyse başarılı bır definasyon sonrası 98 kilodan 89.9 kiloya kadar inmiş bulunmaktayim (boy 197 yas 18) 7.6 yağ oranıydı en son gecen hafta 6.8 civarı olmustur asıl konu ise her hafta 1 kilo veriyorken bu hafta 0.5 civarı bir kilo vermem sizce son haftada böyle olur mu veya herhangi bir öneriniz var mı kalori olarak 1600 1700 arası oynuyor pro 210 civarı yağ 40 50 carb da 100 gramı geçmez sizce kalorimi düşüreyim yoksa devam mı edeyim teşekkürler cevaplarınız icin(fnot:fizik olarak David laid arkadaşımıza çok benzemekteyim gerek omuz gerek bel inceliği olarak :)

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    kilon düştükçe kilo verme oranı düşer doğru orantılı :)

mali67 bunu beğendi.
  3. BjohnWhite

BjohnWhite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki bir önerin var mı kalori düşürme falan filan kas kaybı olsun istemiyorum şuana kadar da kaybetmedim omuz 132 yidi definasyon öncesi halada 132 haftada 4 kardiyom var zaten

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    yağ oranın çok iyi duruyor podyuma cıkmıcaksan daha kılo dusmenı tavsıye etmem

Sayfayı Paylaş