Definasyon Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve joker23 tarafından 16 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar spora bı kaç aydır zaman ayıramadım bugun başladım tabı yine yağ yakımı kilo verme amaçlı olarak.ben diğer günlüklerin aksine sürekli yazamıcam evimde netim olmadıgından imkan buldukça girerek bilgilerimi deneyımlerimi paylaşıcam.

bi önceki çalışmamdan kalan 36 pack animal cuts la başlıyorum.
    agustos 1 itibariyle

weider pure creatine
    weider Amino 2200

destegiyle yoluma devam edip eylül 15 itibariyle bu işlemi bitirmeyı dusunuyorum.

kilo :111.500-111.700kg
    boy : 180 cm
    kol :38cm
    bacak:68cm
    kalf :45cm
    boyun :43cm
    göğüs 118cm
    herkese çalışmalarında başarılar...
    thums:

2. egoTR

egoTR Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    creatine vücutta su tutar, animal cut ise bir yağ yakıcı supplement olduğu için vücuttan su da atacaktır..bu yüzden ikisinin birlikte kullanımı ne derece faydalı olur süpheliyim ben şahsen..tabi forumdaki hocalarım daha iyi bilir

3. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle başarılar , bir işe başlamak yolun yarısıdır :)

egoTR nin dediği gibi creatine vücutta su tutuyor , yaptığım bir aylık definasyon diyet & antrenmanımda 1 hafta kullandım , kullandığım hafta hiç kilo veremedim ertesi hafta sanıyorum creatine ibıraktığım için bünye direk 2 kilo verdi :D

4. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    teşekürler arkadaşım:D

benım durumum biraz vahım hale gelmis

boy :1.80
    kilo:110.400
    yag oranı :% 34.5

creatinden vaz geçtim haklısınız.aynı şekilde animal cutsdanda bır etkı göremıyorum.diyetım okadar sık bogaz deıl tamam ama yinede çok azda olsa etkı goremıyorum.

lipo 6x denemeye karara verdim sabahtan beri forumu inceledım.türkiyede satışı yok fakat 240 lık kutusunu gittigidiyor.com dan 179 ytl ye buldum.ürün orjinalmı bılemyıorum ama 1 agustosta alabılırım o tarıhe kadar anımal cutslarla devam edıcez.

gunde toplam 45dk ve ustu cardio yapıyorum.cok agırlık basmıyorum.ama cardio yu 1 saat veya ustu cıkarmam gereklı sanırım.

yag oranım salonda ölçüldükten sonra.antrenorumle konusurken bana istersen sana yag yakıcı AYARLARIZ dedi hyper_ismi nedir dedim "clenbuterol" dedi.kafa_:D

5. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
  6. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    joker23 eninde sonunda kilo vermeye ve yağ yakmaya başlarsın sabret , ve bu azimle biraz daha sıkılaştır bence diyetini.

Bir de açıkarttırma veya pazar gibi satılan yerlerden supplement alırken çok dikkatli ol ya da alma. Taklitleri piyasada çok çünkü.

7. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    sonunda **********.com dan bitane buldum faturasıyla beraber gönderiyolarmış. ürün :biotest hot-rox B.B king in gunlugunu okumus ürünü begenmıstım denemek isterim dogrusu. alış verişden sonra yazarım teşekürler.

8. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ewet,sonunda yarınkı antremandan sonra tartılıyorum.
    yemekler 1 hafta boyunca protein yonunden zayıf olsada az yemeye alıstırdım kendımı genelde domates,salatalık,yesıllık yogurt tukettım.kepeklı ekmek yedım ve 1 hafta içerisinde 2 kez haslanmıs tavuk yedım.günlük cardiolarım 75-80 dakıka arası değişiyor.sonrasındada gunde 2 olmak uzere antreman gunlerınde kas gruplarmı paylaştırıp,az agırlık çok tekrar yaparak çalıştım.

1 hafta önce :

kilo :111.500-111.700kg
    boy : 180 cm
    kol :38cm
    bacak:68cm
    kalf :45cm
    boyun :43cm
    göğüs 119cm

yag oranımı ayda 1 ölçtürüyorum.

eski bi boksör olarak savunma sanatlarından ayrı kalamadım :) ve aikido yu denemeye karar verdim. 1 agustos itibari ile hayırlısıyla onada başlamayı düşünüyorum.inşallah yuksek kılo kaybı olur.

bb ve aikido götürmeye çalışacagım.​
    1 hafta içerisinde gözlemlediklerim:

Şimdiye oranla eskiden hıc çalışmadıgımı fark ettim.
    kollarımda incelme oldu.
    belimde gözle farkedilir biçimde incelme oldu.
    adonis bölgesinde bi çizgi belirdi ama adonıs kası oldugunu sanmıyorum :lol:

supplement olarak "animal cuts" kullandım bi arkadşın dediği gibi türkiyede satılanından :) tam etkisi nedir bilemiyorum. bugun sabah9dan akşam 19a kadar bsey yemedım ama babam durum soylemıs mecburıyetten yedım :D

yarına hayırlısı sonucları yazacagım okuyan herkese teşekür ederim..

9. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    3 Aydır Yazmıyorsun Günlüğüne ?

Sayfayı Paylaş