Değişim istiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kilovermeliyim tarafından 5 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kilovermeliyim

kilovermeliyim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba abilerim yaşım 18 üniversite 1. Sınıfta okuyorum kiloluyum ve bu ozguvensiz olmama sebep veriyor ortam yapamıyorum derse girip direk çıkıyorum eve gidiyorum kimseyle tanısamiyorum ve degismek istiyorum.kola vb içecekleri keseli baya oluyor ekmeği de azaltmıştım artık tamamen kesiyorum. Önümüzde bir ay bir süreç tatil var bu bir ay süreçte supplementlerde kullanarak olabildiğince değişmek istiyorum en azından dönüşte insanların bıraz şaşırmasini istiyorum ardından spora devam edip yaza memlekete gittiğimde ordaki insanlarında şaşırmalarini istiyorum havuza rahatça gidebilmek vesaire. Sizden ricam bana supplement önerip söyle yap böyle Beslen diyerek yol gösterebilir misiniz ? Tek başına ne gaza gelebiliyor ne hırs yapabiliyorum pekte arkadaşım yok sizden rica ediyorum o yüzden. Boyum 1.86 kilo 110 civarı

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    öncelikle beslenme şeklini değiştirmelisin kardeşim karbonhidrat tüketimini azaltıp protein ağırlıklı beslenmelisin ana öğünlerde tavuk göğsü salata gibi gıdalara yönelmelisin ayrıca supplemente gelince ilk 1 2 ay önermiyorum supplement fakat antrenmandan 15 dk önce kafein alabilirsin yağ yakımı arttırmak için mesela sade şekersiz nescafe içebilirsin. öğünlerin her zman protein ve sebze ağırlıklı olsun bunu bütçene göre belirleyebilirsin.

3. kilovermeliyim

kilovermeliyim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim daha önce bi kez salona yazılmıştım ama ergenlik sadece kas yapmaya çalışmıştım şimdi sadece kilo verme üzerine oynayıp ardından vücudumu sekillendirmeyi düşünüyorum

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    beslenmene dikkat et başla gerisi gelir azim ve istek olsun yeter ki;) bende hacim yapmak için başladım ve çok iyiym şimdi unutma
    BAŞLAMAK İÇİN MÜKEMMEL OLMAK ZORUNDA DEĞİLSİN AMA MÜKEMMEL OLMAK İÇİN BAŞLAMAK ZORUNDASIN;)
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Aralık 2015 ---
    Daha önce hiç sahip olmadığın bir şeye sahip olmak istiyorsan, daha önce hiç yapmadığın bir şey yapmalısın kardeşim :cool:;)

Sayfayı Paylaş