Darrem Charles

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve MK #7 tarafından 25 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    bide sanırım bu resimler eski 99- 2001 falan ben 2008 videosunu youtube ye koyucamda sanırım bi sorun var upload edilmiyor 2008 de cok daha güzel hele 2004 te mükemmeldi ronnie coleman bu adam büyük bir sorun ! demişti . neyse upload edebilirsem görürsünüz.

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    İşaretli kısımlarda ışık yansıması görüyorum Ayaz, tabii yan yana olmayınca tam olarak ne gösterdiğini bilemeyebilirim ama gördüğüm kısım ışıktan kaynaklanan parlaklık gibi duruyor.
    Bu arada Darreem'de synthol olduğu söylenen, kesin gözüyle bakılan bir kas grubu var, kafları, biceplerini bilemem ama kalflarında synthol varmış.
    Kalfarında synthol olan bir diğer ünlü vücutçu, Victor Martinez, gerçekten arkasını döndüğü zaman kalflarında yapay bir yuvarlaklık ve yumuşaklık var.
    Karayip Kalfları denen zenci vücutçularda yaygın olan yüksek kalf nedeniyle bu yollara sapabiliyorlar.

3. marvel1500

marvel1500 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    şampiyon olan vucutculara baktığımda bir ila iki isim hariç hemen hemen hepsi muhteşem kütlelere sahip insanlar bu yüzden bence Darrem'in jay gibi ve benim gelecekte kesinlikle şampiyon olacağına inandığım dennis wolf gibi muazzam kütlelere sahip adamları geçmesi imkansız.Flex gibi biri bile muhteşem bir genetiğe sahip olmasına rağmen colemanın kütlesi karşısında yenilgiye uğramadımı?

4. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    ırkçılık var :D

5. marvel1500

marvel1500 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    nerden çıkardın ırkçılığı? Eğer sen bu yazıdan beyaz ırkın üstünlüğüne dair bir şey çıkarabiliyorsan sana diyecek bir sözüm yok.(bu arada Coleman zenci ve ben aynı zamanda yazımda flex hakkında olumlu ifade kullanmamada dikkat çekerim ben sadece kütlesiyle ön plana çıkan vucutçuların daha avantajlı olduklarını belirtiyorum.tarihte beni doğrulamıyormu zaten?

6. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    ben şaka yaptım sadece lee hany ve ronnie coleman gibi dev zenciler varken ırkçılık söz konusu olamaz

Sayfayı Paylaş