dalga konusu olmak ...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ogulcan çiçekler tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ogulcan çiçekler

ogulcan çiçekler Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba abilerim 15 yaşındayım 1.80/56 çok zayıf bi yapım var ama boyumda uzun en azından bu mutlu ediyo beni.. neyse konuya gelelim benim bi özgüven motivasyon moral artık hangisiyse bunlar bende yok kayboldu geçen sene bir takımın futbol okulunu yazıldım tek hayalim futbolcu olmak yetenekli olduğumu düşünüyorum zayıfım ama diğer arkadaşlarıma nazaran daha teknik ve çok daha hızlıyım neyse 1-2 sonra altyapıya seçildim orda aynı performansta oynayamadım biliyorum altyapı birazdaha yüksek bi zorluk seviyesine sahip ama ilk günlerde güzel işler yaparken arkadaşlarım benle dalga geçmeye başlamıştı çarpık uzun ve zayıf bacaklarımdan dolayı. cidden görüntü olarak hiç iç açıcı bi bacaklarım yok yamuk bacaklarım var sen hiç kilo almıyomusun bacaklarınla nasl dengede kalıyon koşarken kırılcak sanıyorum gibi şakalar falan bunlar zıvanadan çıktı bende kısa bir süre sonra takımdan atıldım yaklaşık 3 ay sürdü amatör futbol hayatım şuan yine futbol okulunda devam ediyom onlar benden sonra idmana geldiklerinde çok aşırı paranoyak oluyorum ve onlar beni izlerken oyundan kopuyom maçtan ziyade onları düşünerek top oynuyorum umarım hata yapmam gibi şeyler diyorum içimden onlar benden biraz kısa boylu ama hepsi normal fiziğinde beni aydınlatırsanız çok sevinirim

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    İnsanların dediklerini çok takarsan hiçbir konuda ilerleyemezsin ( tabi aile/akraba/güvendiğin insanlar hariç ). Bu aklına gelen her olayda böyledir vücut geliştirme , futbol vb. aklına gelen her konuda. O çekindiğin insanları 2-3 sene sonra belkide daha kısa hayatının hiçbir yerinde görmiceksin ama şu anda hayatında hiç yeri olmayan insanlar için kendini sıkıyorsun , geriyorsun , belkide başarılı olup hayatını kurtarıcağın bir branşta kendi kendini engelliyorsun. Hata yap gülsünler belliki akıl olarak büyüyememişler benim çevremdede dolu böyle insanlar '' ya he he '' de geç bunlara. Böyle yapınca bu sefer onlar sıkılır bizi takmıyor diye :D İnsanı en çok sinirlendiren şey karşısındaki tarafından dikkate alınmaması , dinlenilmemesidir.

3. ogulcan çiçekler

ogulcan çiçekler Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    saol abi çok haklısın aslında onları dikkate almadan sakin kafayla topumu oynucam artık

4. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Dostum benimde bacaklar genetik olarak ince bende çok zayıftım spora başladığımda çubuk kraker gibi bacaklarım vardı yandan görünmüyorsun tel gibisin diyenler oldu bi vursam içinden geçer diyen oldu bide boyum 1.90 düşün iyice direk gibiydim ben :D futbolu prof. olarak oynamadım ama beden derslerinde ve arada halı sahaya giderdim çoğu zaman bende dalga konusu olurdum soyunma odasında bana somalili derlerdi :D evde ekmek yedirmiyolarmı sana diyorlardı :D arkadaşın dediği gibi onları takma çok iyi bir söz var durumu anlatan "Başkalarının ne düşündüğünün ben onlara başkaları dediğim sürece hiçbir önemi yok." diye :) bi spor salonuna yazılıp beslenmeni düzeltmeni öneririm 7 ay önce 59 kilo çöp gibiydim hırs yaptım şu anda 76 kiloyum 1 yıl önce dalga geçenler nasıl vücut yaptığımı ne yiyip içtiğimi sorar oldu :) umarım sana biraz motivasyon sağlamıştır dostum

Sayfayı Paylaş