Daha uzun süre taşıdığımız yağ tabakasını eritmek daha mı uzun sürer?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mevsres tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Öyle bir başarı hedeflemiyordum, ama tek isteğim antremanın %100 hakkını vermekti, bir de kası hissedip bütün yükü üstüne almak için maksimum kasıyorum o da nedenle de olabilir. Plaka ve ekipman sıkıntısı da olmayınca famtezilerin sınırı yok :D öte yandan mutlaka hepsi bir deneyim, yaşayarak öğreniyorsun. 48 saat ya da dediğin gibi 1 hafta aralık olayını bütün yabancı forumlarda öneriyorlar. Yine plato noktasında hipertrofi/güç antremanı değişimi de öneriliyor.

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Arkadaşlar yalnız benim göbek sert, yani göbeğimi boş bıraktığım zaman göbek biraz şişkin duruyor, fakat karın kaslarımı sıktığım zaman göbek kalmıyor, sadece üzerindeki yağ tabakasını görebiliyorum o da şişkinlik yaratmıyor.

Yani sanki göbeği şişkin yapan yağ değil de kendiliğinden şişkinmiş gibi hissediyorum.

Bir de bazen göbeğim daha şişkin duruyor gün sonunda genelde öyle olur, ancak bazen de genelde sabahları kalkınca göbeğimin o kadar da şişkin olmadığını görüyorum.

3. Fitmale

Fitmale Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    İlk yerlesen yaglar en son yanar bunlarda bel ve cevresi yaglaridir cunku o bolge ic organlari korumak icin her zaman daha yaglidir yag orani dustukce vucut son depolarinida mecburen kullanir

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student:)
    Yer:
    Avusturya
    arkadaslar su yuzde 6 yag tartismasiyla ilgili yaziyorum. Bir cok vucut analizi yapan tarti denedim ancak malesef bircogu inanilmaz hatali alakasiz sonuclar veriyor! ki sadece onceki tartilmanizla aradaki farki gormek icin kullanilabilir. Yag olcumunde body calipper denilen cihazlarla yontemine uygun olcum ve hesaplama yapilarak elde edilen sonuc en sagliklisi bunun disinda tanita denilen cihazlar da kas ve yag oranini dogru sekilde verebiliyor ki bizzat spor salonunda calistigim donemde olcumleri kendim yapmistim. Bu tarz taritilarda yemek yedikten sanirim yanlis olmasin 4 saat sonra bos mideyle tartilmak gerekiyordu ancak en sagliklisi sabah ac karnina direk tartiya cikmak. Bunu yapmadiginiz taktirde yag orani yuzde bir civari oynayabiliyor.

Sayfayı Paylaş