Daha fazla kilo veremiyorum. Neden?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Morebash tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Benm yaşım 16. boyum 1.78 kilom 84. Daha önce geçen yaz 93.5 kilom vardı o yaz içinde 79 a kadar düştüm ancak şuan 84 e çıktım boyumda da uzama oldu belki ama kilo da aldım. geçen yaz ilk verdiğimde kolay vermiştim kilolarımı.. ancak şuan veremiyorum. Beslenmeme gelince;

Sabahları yarım dilim ekmek yada sütlü mısır gevreği yiyorum.

Öğlen okulda çıkan yemeyiğimi bitiriyorum ancak ekmek hiç yemiyorum.

Aksamda evde yemeyiğim yiyorum yine hiç ekmek yemeden.

Eskiden çikolata falan yerdim. şuanda hiç yemiyorum. sadece aksamları yemekten sonra nadiren çekrdek fıstık yiyorum.

Sporsa; okulun basketbol takımındayım.

yakında turvuna var antremanlar sklastı ve son 2 haftadır su program var.

Pazartesi, salı, perşembe, kroıs oluyor. engebeli taşlık arazide yaklaşık 30-40 dk kosuyoruz. daha sonra ya topla antreman yada streching oluyo. Cuma cumartesi salon antremanı var yine ordada yeteri kadar kosuyoruz.

ancak artk ben yağlarımı veremiyorum. zayıflayamıyorum. eskiden bu fark belli olurdu ama 2 haftadır bu programla kilo veremedim. bunun nedenini de merak ediyorum.

Çevremden insanlar, kilo ilk hızlı verlir, sonra durur yavaslar sonra tekrar baslar diyorlar. böyle birşey varmıdır gerçekten?

ben bi 7-8 kilo daha vermek istiyorum. sizce neler yapıyım ek olarak? ne yaparsam istediğim şekilde kilo verebilirim.

Ayrıca biliyorum ailedende geliyo sanırım kilo almaya müsait bi bünyem var. ve ne yaparsam yapym iri olucam yani :) ama en azından bn yağlarımdan kurtulmak istiyorum.

Sizce nerde hata yapıyorum?Ne yaparsam kilo vermeye devam edebilirim? önerilerinizi 4 gözle bekliyorum lütfen bi bakın :)

2. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap verebilicek yokmu?

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları: