Daha bu yaşta hayattan nefret ettim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve noproblem tarafından 22 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. noproblem

noproblem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha 17 yaşındayım 1 - 2 yıl öncesine kadar herşey çok güzeldi
    son 1 yılda 2 tane hastalık çıktı ilk önce varikosel - sonrada jinekomasti bende doğuştanda peyronie de var artk herşeyden nefret etmeye başladım kaybedicek hiç birşeyim yok gibi sinirlerim altüst.

2. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    öncellikle sakin olmalısın daha yaşın 17 varikosel çok basit bir ameliyat. ki jinekomasti zaten o yaşlarda görülür 20-22 yaş arasına doğru birşeyin kalmayabilir. diğer dediğin hastalığında ise bilgim yok. jinekomasti geçmez ise onu da ufak bir ameliyatı var .herşey sende biter yeter ki iste. belki yarın gelicek kafana bile takmıyacaksın neler ile uğraşmışım diyeceksin

3. turgaypasha

turgaypasha Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turgay öztürk
    Yer:
    antalya
    kardeşim yalnız değilsin aynı dertlerden bende de var. hem jinekomasti hem varikosel...
    ben kafaya takdım da ne oldu ? demesi çok zor biliyorum ama takma kafana salla gitsin. ben öyle yapıyorum. ama muayeneleri ihmal etme benim gibi.

üzgün olsan ağlasan da bugünler yaşanacak... bi kere geliyoruz dünyaya onun da keyfini çıkaralım.

birisiyle bu konuları dertleşirken bana şunu demişti; "kanser olup yavaş yavaş ölmekten iyidir."

4. noproblem

noproblem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hala 2 yılda herşeyin nasıl değiştini anlayamıyorum. Hastalıklar yüzünden sinirlerim bozuldu, sosyal hayatımda sorunlar yaşmaya başladım. Bu sene okulu sallamadım hiç bişeye çalışmadım hiç birşey için çaba sarfetmedim sevgilimdende ayrıldım, herşey o kadar anlamsız geliyorki, işin kötüsü bunları konuşacak bir kişi bile olmaması ilk defa forumda yazıyorum belki rahatlarım diye.

Sayfayı Paylaş