DİZ KAPAGI SİSMESİ

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve valkeria tarafından 7 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. valkeria

valkeria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Oyuncu
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaslar cumleten ıyı geceler hayırlı sahurlar
    Bır kac aydır sag dızımde dız kapagın sagın da dız kapagının bıttıgı yerde ust bacak ıle alt bacagı bırlestıren kemıkde bır agrı oluyodu acma germe hareketlerın de kı ayagımı ıce dogru cekemıyodum sol dızımde oyle bı sorun yoktu gecen gun sporda bır kac hafta once set araları 1 dakıka parmak ucunda ıp atladım sonra ıdmanım bıtınce 25 dakıka bısıklet yaptım okula gıttıgımde dızım bı anda kıtlendı kaldı oyle 10 dakıka falan sonra sıddetlı bı agrı ve dız kapagımda hafif sısme meydana geldı krem falan surdum masaj uygulayarak o an agrısı dındı hafıf sonra kı gunler tekrar agrıması devam ettı suandada devam edıyor soru nedır yardımcı olabılecek varmı

2. hobcin

hobcin Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    mr çektirmeden anlayamassın, zorlamadan kaynaklı da olabilir, bağlarla ilgilide olabilir, menüsküs yırtığı yada sıvı eksilmesiyle ilgilide olabilir, yani eklem ve çevresinde ne olduğu tam olarak görüntülemeyle belli olur, şişme büyük ihtimal ödemdir. Doktora gidene kadar ilk müdahele ve rahatlama için 2 saatde bir buz yapabilirsin, voltaren, fast jel tarzı bir şey sürebilirsin.

3. vardarsezgin

vardarsezgin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Makine Mühendisliği Öğrencisi
    Yer:
    Bursa
    Bende agri yoktu fazla ama onun disinda ayni problemler bendede vardi. dizimi tam kiramiyordum, sisiyordu surekli. on capraz bagda yirtilma ve dejenerasyoar varmis yaklasik 3 hafta destekle yurudum, buz koydum, krem masaj falan simdi gecti cogunlukla. Bir doktora gorun bir an once derim.

Edit: bu arada sislik olan bolgede sicaklik var mi diger dizine gore?

4. valkeria

valkeria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Oyuncu
    Yer:
    İstanbul
    Dizim de sıcaklık hissetmiyorum ama sol dizimi daha butun ve güçlü hissediyorum sag dizim bazen sanki diz kapagimi yeni parca takılmış gibi hissediyorum

Sayfayı Paylaş