Düzgün Kız Kalmadı ...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ineedpower tarafından 12 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.108
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Sevgili Arkadaşlar,

Açılan başlığa hizmet eden tüm içeriği okurken, o kadar güzel cümleler ve ifadeler ile karşılaştım ki, açıkçası etkilenmedim dersem yalan olur. Bendeki bu yazılanların etkisi, bazı sığ düşüncelerden kurtulabilmenin mutluluğunu yaşatıyor. Buna ilaveten yazıma başlamanın da aynı zamanda gururunu yaşıyorum. Kendi duygu ve düşüncelerimi ne denli adrese bir mektup şekliyle gönderebileceğim. Bunu siz değerli forum arkadaşlarım sayesinde göreceğiz.

Anladığım kadarıyla kadınların üstüne kaldıramayacakları kadar fazla yük yüklemişiz.

Kadınlar bakireliklerini korumak ile mükellefler. Bir diğer adı ile namuslarını korumak hayatlarının birinci ve en asil tartışmasız görevi addedilmiş.”

Tek bir cinse bahşedilen bu yüce görevi sorgulamamamız noktasında hata yapmış oluruz.

Neden tek bir cinse böyle bir görev bahşedilmiştir ki? Bunun mantığı, izanı bana kalırsa yok. Kadınların bu zorlu süreçte yaptıkları en ufak hata onların namussuzluğuna kadar ad takılmalarına neden olurken, erkekler bundan kurtulmanın yolunu kendilerine farklı adlandırmalar, sıfatlar ekleyerek kurtarmışlardır.

Mesela;

Ülkemizden örnek vermek istiyorum. Evlendikten sonra adam, eşini aldatırsa eğer, bunun adı çapkınlık oluyor. Yanlış duymadınız… Adı “ÇAPKINLIK” oluyor. Ne kadar basite indirgenmiş. Erkektir yapabilir. Affet sen kızım. Gülelim mi ağlayalım mı? Takdiri siz değerli forumdaşlarıma bırakıyorum.

Bir başka örnek:

Erkek zorla bir kadına sahip olur. Erkeğin popülaritesi artar, Kadının önündeki yaşayacağı mutlu yıllar azalır. Sanki bütün suç kadınınmış gibi kadını hakir görme, kadını eşya yerine koyarak aşağılama ithamları kin ve nefret duygularıyla pekiştirilir. Bu sayede kadın aşağılık bir varlık olarak kabul görür. Toplumun bilinçaltına bu zamanla oluşması beklenen enjektörden çıkan zehirli bir virüsün kuluçka süresine de benzetilebilinir.

Velhasılıkelam,

Bir insan sevdiğini iddia ettiği birini neden öpmez? Neden dokunmaktan çekinir?

İnsan öpülünce, dokunulunca, seks yapınca kirlenmez.

Beynine korku, endişe, hinlik, kıskançlık girince kirlenir.

Birinde duşa girersiniz. Ötekine zemzem suyu bile yetmez.

D.N=Güçlü olmak, çekip gitmekle eş anlamda kullanılıyorsa, insan kendi önyargıları ve imgeleri ile tartışıyorsa, karşısındakini "ben" olarak kabul etmeyip, aslında kendisine sevgi ve saygı göstermiyorsa;

dünyanın bütün platformlarını terk etsek ne olur ki…?

Saygılarımla,

Kara Kalem, TürkYurdu, enya ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  2. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Bunun dışında bi konu bulalım bu konunun içinden çıkamayız bence :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:53 ----------

Abi valla çok güzel bi yazı olmuş fakat benim anlatmak istediğim şey günümüzdeki insanların boşta kalmamak,vakit geçirmek için kız bulmaları ve sonra onunla ilişkiye giriyorlar sadece zevk için ortada bi sevgi,aşk yok sonra tuvaletlerden cenil topluyorlar.eğer birbirini gerçekten seven 2 kişi varsa ve birbirlerinin elini tutmaları veya öpüşmeleri tabiki çok güzel bişey ama günümüzde erkekler veya kızlar sadece aa çıktığın yok mu senin ? demesinler diye birileriyle beraber oluyorlar.
    geçenler başımdan bi olay geçti arkadaşlarla kafedeyiz bizim arkadaşın 2 tane kız arkaşı geldi masaya oturuyoruz laf lafı açtı kız bana dedi
    sen hiç birisiyle çıktın mı ?
    hayır dedim
    aa dedi sen nasıl erkeksin 17 yaşına gelmişsin hiçbir kızla beraber olmadın mı ?
    dedi
    bende dedim ki sevgime değer veren ve ona aşık olabileceğim kız çıkmadıkça bu böyle devam edecek gerçekten sevmediğim biriyle neden beraber olayım ki ?
    yani uzun lafın kısası günümüzde aşk meşk sevgi hepsi yalan milletin tek derdi afedersiniz ''yatak''...

Body06 ve Azi bunu beğendi.
  3. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    bazı arkadaşlar öyle bi yazıyoki sanki herkes birbirini sevdigi için seks yapıyo gibi yorum çıkıyo , şehvetle seksi lütfen karıştırmayalım

Body06, Azi, onurr_535 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    yas 17 yolun4/1 sen sen ol hıc bı kızın gunahını alma..yoksa ınsanlıgını kaybedersın karakterın olmaz..adam olmak zordur zıbıdı olmak 2sanıye..

Body06 ve Azi bunu beğendi.
  5. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Allah utandırmasın ne bi kızın gururuyla oynarım nede ona laf getircek bişey yaparım ama günümüzdeki gençler mi diyim ergenler mi hep o tür işlerle meşgul onlar yüzünden kızlara b..k sıçrıyor işte :S

onurr_535 ve Azi bunu beğendi.
  6. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    İnsanların özel hayatı bizi neden ilgilendirsin? Keyifleri nasıl isterse öyle yaşarlar. Yani ortada bir sorun yok. Sevgi, aşk yok yazmışsın. Milyonlarca insan şuan birlikte oluyordur hiçbirinde sevgi, aşk yok yani?? Hehehe emin misin? :) Bir daha düşün.

Karakaş ve Azi bunu beğendi.
  7. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    ask yoktur ınsanın ıcındekı cogalma durtusu..biraz bılımsel oldu..:) bence gencler cok takılmayın ask mesk ısıne spor yapın ders yapın ask.kızlar yolunuza serılır

Azi bunu beğendi.
  8. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kızlar kaslarıma aşık,beni kötü aletlerine emel ediyorlar hep :( ühü ühü ühü Kendimi kullanılmış hissediyorum :( Ertesi sabah yüzüme parayı vurup gidiyorlar ühü :(

Canner, rockybalboa7, ---RamSes--- ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  9. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    gecmıs olsun kardesım..bı gun ıntıkam sırası sana gelır elbet sende onların suratına baska bıseylen carparsın..

Azi bunu beğendi.
  10. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sabırla o günü bekleyeceğim,intikam soğuk yenen bir yemektir...

Canner ve onurr_535 bunu beğendi.
  11. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Osmanlı İmparatorluğu, penis ve vajina arasında nasıl bir bağlantı kurabiliyorsun gerçekten şaşırıyorum. İki yetişkin insanın kendi rızasıyla sevişmesi ahlaksızlık değildir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:11 ----------

yüreğine sağlık.

sultanmehmed, rockybalboa7, Hypodenz ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  12. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Yok tabi özel hayatları bizi ilgilendirmez orası öyle ama böyle yalancıktan iş yapan insanlara deli oluyorum hepsi çar,çakal...

Azi bunu beğendi.
  13. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Benim kişisel görüşümü sorarsan aşk gerekmez, karşındakini beğenmişsindir. O da seni beğenmiştir. Yeterli :)

rockybalboa7, Azi ve Karakaş bunu beğendi.
  14. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    güzel bi tespit ccmssx bravo :) yani aşk meşk falan diyosunuz iyide, bi insana ömür boyu aşık olarak yaşıcağınızımı sanıyosunuz. aşkın ömrü en fazla 1 senedir, ondan sonra devreye birlikte yaşama alışkanlığı girer. o halde her sene evlenelim boşanalım çünkü aşk bitti. ccmssx'e katılıyorum birliktelik için aşk gerekmez karşılıklı beğeni esastır. alan, veren memnunsa kimsenin buna karışmaya hakkıda yoktur :)

ispirli ve Azi bunu beğendi.
  15. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Herşey aşklada değil sevgi,saygı,karşındaki insana değer verme var zaten evlilikte zaten bunlar yoksa aşk bi işe yaramaz ama.Sadece beğendiği için başka hiçbirşey yok bu tür ilişkiler ''bana göre'' yanlış.
    Siz lisede ve üniversitede efendi, çalışkan çocuklara yüz vermeyip p*ç heriflerle takıldınız, yiyiştiniz, o p*çler okulunu bitiremedi, iyi bir iş sahibi olamadı. Ama o yüz vermediğiniz efendi, çalışkan çocuklar iyi bölümleri bitirip iyi yerlere geldiler. Evlilik çağına geldiğinizde de senelerce takıldığınız p*çlerle değil de iyi bir iş sahibi olan efendi, çalışkan adamlarla evlenmek istediniz. Ama onlar geçmişinizden dolayı sizi istemedi. Sonra da "Türk erkekleri çok gerikafalı, namusu bacak arasında arıyor" diyorsunuz. Siz senelerce p*ç heriflerle takılacaksınız, kendinizi kullandırtacaksınız iş evliliğe gelince düzgün bir adamla evleneceksiniz ha? Yok öyle şey!

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:42 ----------

Güzeli güzel yapan edeptir,
    Edep ise güzeli sevmeye sebeptir!
    Hz.Mevlana
    İşte tamda demek istediğimi anlatan söz Şimdiki erkeklerde ve kızlarda edep yok ha şimdi bana diyeceksiniz ''milletten sanane,sen kendine bak''doğru kendimize bakmalıyız önce ama,İNSALLAH ortalık böyle kişiliksiz insanlarla dolmaz ve bizede edepli düzgün evlenilecek kız tipinde bir kız çıkar ..

Son düzenleme: 14 Ocak 2012
    onurr_535 ve Azi bunu beğendi.
  16. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    Fitness&Model´isimli üyeden Alıntı [​IMG]
    Bir insan sevdiğini iddia ettiği birini neden öpmez? Neden dokunmaktan çekinir?

İnsan öpülünce, dokunulunca, seks yapınca kirlenmez.

Beynine korku, endişe, hinlik, kıskançlık girince kirlenir.

Birinde duşa girersiniz. Ötekine zemzem suyu bile yetmez.

BU LAFIN ÜZERİNE HALA KONU TARTIŞILIYORYA İŞTE BEN BUNA ÜZÜLÜYORUM.

Ocensers, Canner, StreloK ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  17. ispirli

ispirli Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    konu hakkındaki yorumları okudukça türk kızlarının sadece benim başımı ağrıtmadığını iyice anlamış oldum. hele bu son nesil 1994 ve sonrası doğanlar tam bi rezalet. ben bu kadar ukala, burnu havada bi nesil görmedim. ahlaki çöküntü had safhada sınıfta kızlar bi küfürler ediyo bazen ben bile utanıyorum. okuduğum okulun haylazlarının bulunduğu 10-D sınıfında kimin eli kimin cebinde belli değil ;) :) bu kızlarla evlenenler temiz bi kızla evleniyorum düşüncesine kapılmasınlar sakın :)

Azi ve ineedpower bunu beğendi.
  18. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bir arkadaşımız da kız tarafından red edilmiş beyler,toplanın teselliye gidiyoruz...

ravenss34, Zerk ve ZeusS_ bunu beğendi.
  19. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    almanyadan bir bayan arkadaş bana
    siz türkler çok acayipsiniz fırsat geçince yaparsınız
    evlenceğiniz zaman bakir ararsınız demişti haklıymış

20. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Eve evcil maymun alıp evrimleşmesini mi beklesek çözemedim gitti.

Sayfayı Paylaş