Düzensiz Protein Tozu Kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Hknn tarafından 13 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Arkadaşlar haftada 3 gün antremanım var.Ayda 12 gün ediyor yani.Ayrıca her sabah sahilde yürüyüşümü yapıyorum.

Şuan kilo : 124 , boy : 1.89

Sorum şu protein tozunu antremanım olduğu günlerde antreman öncesi ve sonrası birer ölçek olmak üzere alsam ortalam 5 lbs 2-3 ay arası dayanmış olacak bana.

Fakat şöyle birşey var ki 2-3 ay kullanıp 1 ay ara versem herhangi bir problem yada faydası olmama gibi bir durum olur mu yoksa verim alabilmek için sürekli ara vermeksizin kullanmak mı gerekir ?

Not : Aslında henüz protein tozuna başlamak istemiyorum spora başlayalı henüz 1 ay oldu sadece fikir almak istedim.

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    öncelıkle hedefınıze en yakın zamanda ulasmanız dılegı ıle.

https://www.bodyforumtr.com/makaleler/supplements/aceminin-protein-tozu-rehberi.html

forumdakı bu makeleye bır göz atmanızı dılerım. normalde proteın tozunun kullanılması ıcın forumdakı genel kanı 3 ayı doldurmus bb sporcuları ıcındır. ancak sızın kılonuz fazla sıkı bır defınısyon dıyetınde ısenız bu urunden proteın alımı saglamak mantıklı. 25 gram proteın verıp 100 kalorı olan markalardan gunluk 1 ölcek alabılırısnız antrenman olarak ne uyguladıgınızı bılmedıgımız ıcın net bırsey söleyemıorum ancak ben gunde 400 500 kalorı aldıgım o olumcul defıneler zamanında gunde 2 olcek whey alırdım proteın ıhtıyacım karsılansın dıye ancak bu sekılde dıyet yapmak cok saglıksız bunu belırtmek ısterım. eger acelenız yok yavas yavas gıdıcem dersenız supplemente hıc gerek yok dogal besınlerle bu ısı cok ıyı derecede yapabılırsınız. saygılarımla

Hknn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş