Düzenlı Beslenme Ile Yağ Yakımı :)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve FarKeDerMi tarafından 30 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. FarKeDerMi

FarKeDerMi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelıkle Sa arkadaslar bugun kendı gunlugumu tazeleyecegım arkadaslar bugun tam 20. gunum ve basladıgımda 86 kıloydum sımdı ıse ac karnına 81.800 kıloyum Öncelıkle beslenmemi yazıyım SABAH : 2 adet yumurta 1 tam bırınınde sadece beyazı yanında tek şekerlı çay salatalık ve domates ÖGLEN : 2 yumurta 1 tam 1 beyazı domates salatalık ve 100-200 gram tavuk goğsü AKŞAM : 1 Tabak çoban salatası 1 adet 200 kalorılık bıskuvı 1 bardak fanta bazen arada kaçamaklar oluyor mesela gecen 3 bardak fanta ıctım :) ama o kacamakta olmasa ınsan hayattan zevk alamaz :D gunde bazen 1500 bazen ıse 2900 kalorıye kadar cıkıyorum arkadaslar bu kadar proteın alıyorum ama neden eskısı gıbıyım anlayamadım tartıda 4 kılo vermıs gorukuyorum ama hala aynı gorukuyorum :( eğer yağ oranını azaltmak ıcın bılgınız varsa solersenız sevınırım. :)

2. Psycho97

Psycho97 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle yağ oranın yüksekse kardiyo cogalt ağırlık vs. Çalışmıyor çalış bunun dışında yumurta organik değilse çokta yeme derim o bisküvi dediğinde hazirsa vs kesin sekerlidir fanta da öyle onları at çöpe illa yicem lan dersen diyetinin sabit uygula haftada 1 günde Cheat yap abartmadan derim bunlar benden tavsiye umarım ulasirsin hedefine

3. FarKeDerMi

FarKeDerMi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    fantayı ve bıskuvıyı asırı kacrımıyorum proteınımı tam alıyorum karbonhıdratıda yağ az alıyorum kalorıme denk gelecek sekılde yıyorum mesela cıkıolata 100 gramı 500 kalorıden fazladır ona gore hesaplıyorum 1 ogun bır sey yemıyorum sadece bıskuvı yıyorum ole dusun mesela tskler bu arada

4. Psycho97

Psycho97 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Sadece Zayıflamak istiyorsan öyle yapabilirsin ama görüntü istiyorsan dediklerimi şart şeker boş gida

5. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    ağırlık çalışmazsan o göbek kalır orda

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Yasin6606

Yasin6606 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    bu arada farkedermı yan hesabım Yuzumdekı kılolar gıtsın yeter o bıcım sınır oluyorum yuzumdekı kıloya çarşamba günü fıtnesse yazılacagım

7. arda5511

arda5511 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam bence pek dogru bir program olmamış forumda biraz daha araştırma yapabilirsen iyi olur tabi ki bu benim düşüncem iyi sporlar

8. Yasin6606

Yasin6606 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Bu dıyetle 4-5 kılo verdim 20 gunde

9. arda5511

arda5511 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo vermek ve yag yakmak farklı şeyler

Psycho97 bunu beğendi.
  10. Yasin6606

Yasin6606 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    O zaman kılo kasdan gidiyo desem o kadar proteın alıyorum bence kastan degıl nerden gıdı0 ?

11. Psycho97

Psycho97 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bence burda cevap bekleyip gelen cevapları beğenmemek yerine biraz forumda dolaşıp araştır protein almanla kilo verirken kastan vermemenin bi alakası yok kilo verirken her türlü kastanda verirsin antreman yapıp gerekli proteini almak ise bunu minimal indirmek içindir son olarak ne yersen ona dönüşürsun çikolata fanta vs. gibi şekerli yağlı şeyler yersen Tombak şeker bi çoçuk olarak kalirsin

12. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    bu süre içerisinde ağırlık çalışmadıysan kilonun yaklaşık yarısı kastan gitmiştir. Sen ne kadar beslensen de ağırlık çalışsan da kastan gidecek ancak daha az gider

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. Yasin6606

Yasin6606 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Tmm anlıyorum sızı benım istedgm fıt olmak

14. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Kas sistemimiz şöyle çalışır kaslarımızı çalıştıdıkca kaslarımızda yıkım gerçekleşir bu yıkımları tekrar onarırken proteinlerden parçalanmış aminoasitler yerleşir bu şekilde kaslarımız büyür. Yani kaslarımızı yıkmadan diğer bir değişle ağırlık çalışmadan kasların yıkımı gerçekleşmez ve yediğin proteinler vücuttan atılır. Kilo verirken ağırlık çalışmak bana kalırsa ŞARTTIR

Yasin6606 bunu beğendi.
  15. betteringmyself

betteringmyself Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Kardeş,
    Spor salonuna gitmiyorsan bile, yürüyüşe/koşuya çıkabilirsin. Akşam yemeğin de bence çok zayıf. Tavuk yemesen bile en azından sebze yemeği ye. (Genelde kimse sebze ye yazmaz buraya ama sağlıklı olan o. Bir de süt,yoğurt gibi yiyecekler de al diyetine, belki ara öğünlerde.

Eğer yağ/kas oranını ölçecek bir yere gitmiyorsan kıyafetlerine bak, eğer 5 kiloyu gerçekten yağdan verdiysen kıyafetlerin baya baya bol gelmesi lazım, ama kastan verdiysen çok fazla farketmez.
    Kolay gelsin.

Yasin6606 bunu beğendi.
  16. Yasin6606

Yasin6606 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Evet eskiden sıkan kotu giydim simdi arada 3-4 parmak boşluk var
    Ama hala aynı duruyom

Sayfayı Paylaş