Düz tabanlık yüzünden hiçbir şey yapamıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kuvvetliadam11 tarafından 2 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kuvvetliadam11

kuvvetliadam11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba. Bende düz tabanlık hastalığı var. Bugüne kadar hangi sporu yapmak istesem bu illet hastalık yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Koşulan hiçbir sporu yapamıyorum. Koşunca ayaklarım dayanılmaz bir şekilde ağrıyor. Dövüş sanatı için wing chun gideyim dedim. Bu sporda da sürekli ağırlığını tek ayağına vermek lazımmış. O yyüzden bırakmak zorunda kaldım. Çünkü ayaklarım patlayacak kadar kötü oluyor tek ayak üstünde uzun süre durunca. Koşunca da aynı şekilde sanki ayaklarım patlayacak kadar ağrıyor. Sanki ayağım tamamen kan topluyor gibi oluyor. Kesin tedaviside yokmuş. Tabanlık veriyorlarmış galiba düz tabanlık için ama oda tam etki etmiyor sadece yardımcı oluyormuş. Yinede bu hafta doktora gideceğim bu tabanlık için. Bir tek yüzmeyi yapabiliyorum. Ama ben başka sporlarda yapmak istiyorum. Size sorum böyle bir sorunu olan var mı? Bundan nasıl kurulabilirim? Yaşım 18 bu arada.

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Vg yapabilirsin hocam

3. ibraham123

ibraham123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Dostum bende duz tabanim sukur benim ayak senin ki kadar agrimiyo spor yaparken bence duz tabanlara özel ayakkabi ve ya ayakkabi astarlarini arastirmani oneririm

4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Ankarada kisisye ozel kalip yapilan bir klinik olmasi laizm.internette arastir..

Sayfayı Paylaş