Dövüş sporu için geçmidir ?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve actionismylife tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. actionismylife

actionismylife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    99 doğumluyum boyum 1.70 kilom 75 daha önce fitness vucut geliştirme ile ilgilendim dövüş sporlarına ilgim vardı herzaman artık başlayabilirim ama başarılı olabilirmiyim çokmu geç kaldım imkansız diye birşey varmı ? hangi dövüş sporunda çok ileri gidebilirim aynı zamanda crossfit yapmaya başlıyacağım.

2. Muhammed Emin

Muhammed Emin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sporun yaşı yoktur kardeşim. başlangıç olarak muay thai vb. sert bıranşlar spordan soğumana sebep olur o yüzden direk olarak kick boksu öneriyorum. 6 farklı branş var 3 ü tatami ve 3 ringte olmak üzere yarı temaslı ve tam temaslı olarak ayrılıyor. zamanla kendini geliştirip kendine uygun kick boks branşını seçip bu yolda ilerleme kaydedebilirsin.

3. Serhat..

Serhat.. Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    adamim bence çok çok çok erken ben 92 liyim yapıyorum sana göre ne var 1 dakika bile bekleme saldir başarılar
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Mart 2016 ---
    Başarılı olursun niye olamayasin herkes anasinin karnında ogrenmiyor ya gideceksin bir salona düzgün bir hoca gözetiminde yapacaksın bu kadar

Korgem bunu beğendi.
  4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Geç değilsin dostum.20-21 yaşında başlayıp profesyonel olan boksörler var bu işin yaşı yok.MMAde daha geç yaşta başlayanlar var bu işin yaşı yok.Bu işin başlaması ve savaşması var

Sayfayı Paylaş