Dövüş sporları ve protein tozu

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve ogul1835 tarafından 8 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ogul1835

ogul1835 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 aydır kickboks yapıyorum ve kilo almak istiyorum sağlıklı besleniyorum fakat metabolizmam hızlı olduğu için kilo alamıyorum
    bende kilo aldırıcı protein tozu almaya karar verdim fitness yerine kickboks yaptığım için bunun bi zararı olurmu ?

2. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Kardesim bu gainer vs muhabbetine fazla bel baglama bunlar olaganustu seyler degil ama senin zaten kilo alman icin cok daha fazla kalori alman lazim kalori ihtiyacindan daha fazla kalori alirsan kilo alirsin gainera felan ihtiyacin yok ama soyle bir sey var kickboks cok kalori harcatir antrenman gunleri ekstradan felan kalori alman lazim ayrica yuksek karbonhidrat ve kilonun 1.5 kati kadar proteinli beslenmen lazim 58kgden 90kgye cikan bi boksor olarak soyluyorum bunu :)

3. ogul1835

ogul1835 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim metabolizmam zaten hızlı üstüne kickboks giriyo normaldede hiperaktifim zaten daha önce fitness yaparken kullandım yanlız birisi söyledi eğer gerçekten ter atıyosan hakkını veriyosan kullan dedi bakalım artık :) sağol.

Sayfayı Paylaş