Dövüş ile body

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Bynwo tarafından 25 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bynwo

Bynwo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle günaydın bodyforumtr üyeleri bundan yaklaşık 5-6ay önce vücut geliştirmeyi bırakmıştım 74-den 70e düştüm haliyle göbekte yağlandı hafif daha çok yanlarım çıktı herneyse kickbox muay thai ve güreş yapıyorum haftanın 3günü pazartesi çarşamba cuma olarak salı günü de kol arkakol giriyorum evde halter barfiks bari AB wheel herşey var ayarlanabilir el ysyıda dahil pazar günü ise omuz sırt giriyorum pazartesi çarşambaki antremanlar çok yormadığından ondan öncesine koydum cuma günü istasyon yapıyoruz bacak haliyle yeterince çalışılmış oluyor o yüzden antremana eklemedim sonraki bi günde dinleniyorum perşembe ve cumartesi off gün yani spordan sonra kreatin bcaa ve protein tozumu karıştırıyorum dövüştüdede antremandada kol ölçülerim 34e düştü bıraktığımdan beri sırtdan çok şey kaybetmedim her gün akşam barfiks çekip yatıyordum zaten göğüsler biraz şekli bozuldu onuda dövüş antremanlarında düzeltiyorum o yüzden eklemedim vücut antremanlarıma sabah yulaf ezmesi 5yumurta beyazı sonrasında bi yulaf ezmeli öğin daha sonrasında esmer makarna bulgur lu öğünlerim var antreman önce ve sonrası olmak üzere sizce böyle hacim kazanabilirmiyim? bide yanları eritmede en etkili hareket varmıdır cidden zor eriyor hatta eritiyor şeker tüketimim yok 45cm gibi bi kol hedeflemiyorum 37-38 dövüşçülerin fix o değerlere ulaşmak istiyorum ve haliyle hacim alırkende biraz yağdan vermek dövüşte çok kalori yakıyoruz bcaa vs ilede o günlerde kas kaybını engellediğimi düşünüyorum beslenme eksiğim yok gibi ama önerilerinize açığım kesinlikle ikisini beraber yürütmeyi düşünüyorum arkakol kol antremanlarımda
    Kol arkakol salı
    S.d.biceps curl 2x12
    Conceration curl 2x6
    Hummer curl 3x6
    Bb curl 2x6
    D.t.extension 2.12
    D.t.kickback 3x6
    Bodyweights triceps extension 3x20

Sırt omuz antremanlarımı yazıcam şimdi bu arada sağ kanadımla sol kanadım arasında gözle görülür fark var hareketleride yanlış yapmadım vücut yaparken tek ters büyüyen bölgemdi sağ uçuyor resmen solda tık yok
    Sırt-omuz pazar
    Bb row 3x6
    Wide grip chin up3x10
    One arm dumbell row 3x6
    D.shrug2x12
    Lateral raise 3x12
    Shoulder Press 3x12
    Seated arnold Press 2x12
    Şimdiden ilgilenen ve yardımcı olan herkese teşekkür ederim yanlış bir şeyler varmı acaba diye tereddüte düştüm.

2. VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY

VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    DIŞ TİCARET
    Yer:
    İZMİR
    Merhaba arkadaşım, UYARI aşırı çalışıyorsun !!! hem kick boks,i hem muayThai , hem güreş , üstüne ağırlık çalışması , bu ağır çalışma temposunda seni yemekde kurtarmaz , Hacim alamaz aksine kaybedersin , kolunun 34 cm 'e düşmesi kanıtı , Sana bunlardan birini seçip onda çalışmanı tavsiye ederim, Kick box veya muaythai en iyisi,
    Ağırlık antremanı yap sonra antremana gir ki Kasların Spora uyum sağlasın, yoksa esnekliği kaybederin
    Yanlar için ÇİFTÇİ YÜRÜYÜŞÜ yap , sağ eline 20 kg ,sol eline 20 kg dambıl al , ve olabildiği kadar yürü, yanları yakarsın, ben bu yürüyüşü sağda 30 , solda 30 kg toplamda 60 kg ile yapıyordum !!! kolay gelsin ,
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Ağustos 2016 ---
    bu ağır antremanda sakatlık yaşamak , vücudun savunmasını çökertip sık sık hasta olmakda var haberin olsun

Bynwo bunu beğendi.
  3. Bynwo

Bynwo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Öncelikle teşekkür ederim hocalarımdan biri dövüş kardiyo sayılır kardiyoyla ağırlık çalışmalarının arasında en az8saat olması lazım dedi ona göre yap Programını diye yoksa hacim alayım derken kas kaybedersin dedi peki nasıl yapmalıyım ağırlık çalışmalarımı bölgesel çalışıp bölsem en azından göğüs hariç üst vücudu günlere bölsem nasıl olmalı olacaksa sizce

VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY bunu beğendi.
  4. VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY

VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    DIŞ TİCARET
    Yer:
    İZMİR
    Bence bölme , sen vücutcu değil , savaş sanatları çalışanısın ,
    çok detaya girmeden 4 set bench press , 4 set omuz ( military press olabilir ) 4 set arka kol, 4 set biceps , 4 set de ön kol çalış
    bitir ,

Bynwo bunu beğendi.
  5. Bynwo

Bynwo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Peki tavsiyelerinizi uygulayacağım hacimde almak istiyorum çünkü teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

Sayfayı Paylaş