Dövüşçü Ağırlık-Güç-Kondisyon antremanı

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 11 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşlar Muay Thaiye başladım , daha önce 1 ay yapmıştım bu sefer uzun süreli olmayı hedefliyorum.1 yıldır vücut geliştirme yapıyorum , antreman sistemimi biraz kaydırmak istiyorum vücut geliştirmeyi bırakmayacağım ama ağırlık kaldırma sistemimde oynama yapıcağım.Sizin önerdiğiniz dövüşçülere yönelik-kondisyon-güç antremanları programları var mı ?
    Basicden başlamak istediğim için soruyorum.Squat-Deadlift-Bench Press banko yapıcam.Çünkü powerlifting tarzı çalışmayı seviyorum rm ölçümü yapıyorum aylarda.
    Benim dezavantajım bir vücut geliştirme salonunda bunları yapmaya çalışacam o yüzden ekipman olarak biraz eksikliğimiz var tabi , bir traktör lastiği , halat yok ama :D benim halkam var , bilek ipim felanda var , bu arada bilek güreşi antremanlarıda yapıyorum yanısıra bırakma gibi bir durumumda yok şampiyonaya giricem.Ama yinede antreman programı bulamazsam crossfit idmanlarına bakıcam , internette araştırma yapıyorum şuan sizlerinde bilgilerinizden yararlanmak için sormak istedim...

2. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Takip ediyorum Muscle Madness kanalını , Rampage Jackson - Alister Overeem , Anderson Silva , Georgia St Pierre hepsinin videosunu izledim.Mecbur kesit alarak yapıcam , ben daha çok böyle site üzerinde planlı yazım arıyordum ama kendim derledim.Anthony Joshuada şu sıralar zirve yapan takip ettiğim boksör adam çok iyi boksta.

4. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Gelecegin muhammed alisi diyorlar antony joshua icin, bende suan spor salonunda kendi basima crossfit tarzi calisabiliyorum sadece malesef yaza doğru bahcede lastik olsun balyoz olsun halat vs tarzinda calismaya basliycam.

SiR_Arawn bunu beğendi.
  5. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Haftanin 5gunu antrenman var diğer off gunlerinde de calisiyorum off gunu antrenman hepsi 5round 2ser dk 30sn dinlenme seklinde golge boksu , iskiv ipi yumruk iskiv calismasi, direnc lastigi, golge boksu, torba, balyoz, halat, saglik topu ant + 30dk interval kosu off gunlerinde çalışmam boyle diger gunlerde hoca ne derse :)) yaza dogru crossfit yapicam

Sayfayı Paylaş