Döküm ağırlık kilo 2.5

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve ertugrula tarafından 18 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ertugrula

ertugrula Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar geçen hafta sirkecide gezerken spor malzemesi satan dükkanlardan birinde döküm ağırlık kilosu 2.5 tl yazısını okudum.Girdim konuştum hem çok düzgün bir esnaf hem de fiyatları çok hesaplı.İhtiyacı olan arkadaşlara burdan duyurmak istedim.
    Bir de anlamadığım nokta,burada ağırlık ve diğer ürünleri satmaya çalışan arkadaşların istemiş oldukları uçuk rakamlar.Ya hiç piyasayı araştırmıyorlar ya da kendileri de alırken geçekten yüksek fiyatlarda alıyorlar.Her ne sebepten olursa olsun buradan alışveriş yapmak isteyen kişiler piyasa fiyatından daha ucuza almak istediklerinden buraya gözatıyorlar.Arkadaş döküm ağırlığın kilosunu piyasadan 5,8 tl ye almış burada 3.5 tl ye satmaya çalışıyor,mağazada ise adam 2.5 tl ye veriyor.Buradan 2.el alışverişin bir getirisi olması lazım ki tercih edilsin.Ayrıcana yanlış anlaşılmasın herkesin kendi malı istediği fiyatı da belirleme özgürlüğü vardır.Benim daha önceki konularda da açtığım ve belirlediğim amacım ödeme gücü sınırlı olan sporcular ya kendi aletlerini kendileri yapsınlar ya da ucuza satın alabilsinler.D-Saygı ve sevgi ile kalın .:):):)

Xrated ve requ. bunu beğendi.
  2. unet.mc

unet.mc Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    yazı için teşekkürler dediklerinize katılıyorum. ancak kendi aletimizi yapma kısmına gelince bir istasyon yapmak o kadar kolay değil bazende plaka bulamıyoruz dökümcü vs uygun fiyata yapıp verecek birisi olsa 1 ton alırım ama 5 lira diyince olmuyor işte

3. ertugrula

ertugrula Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Ben bütün sistemlerimi kendim kurdum,ağırlıkları ya ikinci el aldım ya da çok hesaplı bulduğum yerlerden.İlla ki modern bir sistem kurmaya gerek yok yapacağı iş hepsinde aynıdır.Bir bar bir sehpa ve ağırlıklar.Diğerleri için de kendi yaptıklarımdan paylaşımlar yapıyorum.Çok uygun fiyata basit sistemlerle evde işimizi görür.Zaten parası olan belli bir aidat vererek salona gider.Ağırlık fiyatı bana çok uygun geldi almak isteyen olursa adresini veririm,buradan reklam olmasın diye yazmadım,2.5 tl çok iyi fiyat.

4. ykanat

ykanat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bana verebilirmisin adresi, fiyat çok uygun gerçekten

5. BigC

BigC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam adresi yazsanız da benim gibi ağırlık arayan arkadaşlar faydalansa. bende ağırlık arıyorum. dediğiniz gibi adam 2. el ağırlığın kilosuna 5tl diyor nerdeyse. Adresi verirseniz gidip 4 adet 7.5kg plaka almak istiyorum

6. ertugrula

ertugrula Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Burada reklam olmasın diye yazmıyorum özel mesajda adres ve telefonu veriyorum.Bodyforum'dan gönderdiler derseniz yardımcı oluyorlar.Bir de bu hafta sonuna kadar almaya bakın rekabetten dolayı fiyatı düşürmüşler haftaya yeniden çıkabilir. :)

7. unet.mc

unet.mc Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba cevap vermekte geciktim kusura bakmayın. acaba imal ettiğiniz ürünleri ve sistemleri burada veya mesaj yoluyla gönderip azda olsa bilgilendirme yapabilirmisiniz

8. ertugrula

ertugrula Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Hommade sistemler(kendi yaptığın bodybuilding sistemleri) başlığı altındaki konuyu ben açtım,diğer arkadaşlar da katkı yaptılar sağolsunlar,bakarsanız ilginizi çekeceğini umuyorum ayrıca yakında yeni ve pratik paylaşımlar da yapacağım.selamlar.

9. BigC

BigC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    banada firmanın adresini mesaj atabilir misin?

10. ertugrula

ertugrula Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Sirkeci de Büyük postanenin karşı sokağı, ata spor koll şti tel:0212 527 05 11 e-mail:[email protected]
    adres burası,bodyforum sitesinden ertuğrul yolladı dersen oradaki nispeten daha genç arkadaşa yardımcı olurlar.Zaten baba oğul duruyorlar dükkanda.Hem hesaplı hem de iyi esnaflar,ben hep oradan alıyorum ihtiyaçları.selamlar.

11. ozokaska

ozokaska Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    döküm ağırlık kg 2 tl den verebilirim 0531 519 33 37

12. ertugrula

ertugrula Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Dükkanmı sizinki?resim falan paylaşırsanız alacak arkadaşlar için aydınlatıcı olur.Teşekkür ederiz.

13. Gitanlu

Gitanlu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bende merak ediyorum. İstanbuldaysanız alabilirim.

Sayfayı Paylaş