CytoSport - Monster Milk

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Malebolgia tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 38
    66,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 10
    17,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 9
    15,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 44 üye.
  1. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Kullanan bir tanıdıgım var.Mükemmel oldugunu söylüyor.Bende 3-4 ay sonra kullanmayı düşünüyorum.İçerigine bakılırsa harbiden mükemmel bir ürün,En iyi protein tozu sanırım piyasadaki şuan.

2. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    şuan 3 kutu sipariş verdim bi deneyelim bakalım çok iyi yorumlar almış bodybuildingde. Burada gözüme çarpan bir hata var. Paylaşımı yapan arkadaş supplement facti "monster milk original" var onunkini vermiş. Ama bodybuildingde "monster milk" olarak burada bahsettiğimiz ürünün facti biraz daha farklı. Isterseniz o siteden her iki ürünüde bir kontrol edin... Belki eski ve yeni seri olarak farklı olduğundan ayırmışlardır.

3. myofusion

myofusion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu foruma ilk yorumum olacak bu arada herkese merhabalar. ben 1 senedir bu sporu yapıyorum. ve cok iyi aşama kaydettim gerçektende. çevremdeki insanların çoğu ve buna salondaki hocamda dahil şaşkınlar. bu ana kadar sadece haftada 3 antrenman yaptım ve duzenli olarak protein tozu kullandım. protein tozları bu sporda cok onemli gercektende. bu urununde içeriğine bakıyorumda gercektende cok iyi gorundu gozume. ama biraz yüklüce gibi geldi bana. yani herkesin tolore edemeyeceği bir urune benziyor. bence yani başlayan arkadaslar bunun yerina daha basit içerikli urunleri tercih etsinler diyorum. ama ozelliklere bakılırsa. belli seviyedeki sporcular için olmazsa olmaz gibi duruyor.

4. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    yeni aldıgım ürün denedikten sonra yorum yapıcam :)

5. boot_sector

boot_sector Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de ürünü yeni aldım. Ürünü satın aldığım arkadaş bir ölçeği spordan 1 saat önce diğer ölçeği spordan hemen sonra daha vücut soğumadan tüketmem gerektiğini söyledi. Yani normlde olan kullanımı 2 ye bölerek bu şekilde kullanmamı tavsiye etti. Bu konuda bilgili arkadaşlar buraya yorumlarını yazarlarsa çok sevinirim. Bundan daha verimli bir kullanım şekli var mıdır acaba?

6. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Benim bildigim kadarıyla üst düzey profesyonel bir sporcu degilsen vücut bir alımda 20 gr protein kullanıyormus gerisi gereksizmiş forumda görmüştüm yani 50 gr protein fazla geldi yarım ölçek kullanmak mantıklı

7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bir arada 30 gramdan fazlası sindirilmiyor diye bir hurafe vardı.vücut,dışardan alınan herşeyi kullanır yani gereksiz olmaz ama yağlanma başlayabilir o ayrı..

8. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    evet proteinin fazlası yağlanma yapıyormuş

9. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    almanyadan whey getirtcektim bu ürünü seçmeye karar verdim 2,3 kgsi 50 euro, hemen hemen yarı fiyatına valla :)

10. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    içimi güzel fiyatı biraz ağır...

11. xnQ34

xnQ34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    denemek amaclı 1 kg sunu aldm vanilyası klmıstı onu aldm mecbur tadı gercekten cok kotu vanılyalıyı tavsiye etmm

12. emretkd

emretkd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    ürün olağan üstü gözüküyo ama olağanüstüde pahalı..ama kür sonrası kullanmayı düşünüğdüm bi ürün

13. kaande35

kaande35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürün tek kelimeyle mükemmel.. fiyatının pahalı olmasının sebebi cytosport ürünü Türkiyeye deneme amaclı ve cok az sayıda getirmis olması diye duydum ne kadar dogru bilmiyorum ama ürün yok satmış yani yeni parti ucuz olur. 1 ay oldu kullanmaya baslayalı diger protein tozlarından gercekten cok farklı. Tavsiye ederim thums:

14. Hulk

Hulk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Vanilyalısını aldım tadi cok güzel creatinde var icinde galiba güç artışı yaşadım ki diyetle kullanıyorum sabah 2 kepçe kaslarımda artış olmakla birlikte yağ yaktım

moothy bunu beğendi.
  15. xnQ34

xnQ34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar tadının cok kötü oldunu yazmıstım ama zamanla alısıyomus insan :D
    şimdi sanki süt içiyorum gibi içiyorum ve gercekten cok kaliteli bir supplemetn arkadaş amerkiya gitti ordan iki buyuk kutu getirtiyorum yani canavar sütüne devam

16. jameika

jameika Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende aldım ürünü benimki çikolatalı ve tadı muhtesem bence cok etkili bi ürün sanırım nitrotech ile aynı para eger arada kalırsanız hiç dusunmeden bunu alın derım sızı yerım

17. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Nitrotech'le aynı para mı? Nereden aldınız acaba özelden atabilirmisiniz? Nitrotech'in fiyatı 150 tl ile 175 arası değişiyorda.

18. jameika

jameika Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu urunun 908 gramini sporu gidalarinin burada actigi yerden 153 tlye aldim ve mix bi urun baska birsey kullanmiyorum yaninda ve bence suanaki kadar karisik supplament kurlerderimden etkili sonuc verdi

19. gogobeach

gogobeach Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ürünü bir arkadaşımın yoğun tavsiyesi üzerine dayanamayarak aldım. İçeriği yüksek değerli olması avantaj gibi gördüm şu an için 2-3 servis aldım bakalım ileryene zamanlarda nasıl bir geri dönüş alacağız, sadece beni korkutan yağ oranı biraz yüksek zaten yağlı bir adamım o yüzden nasıl olacak bilmiorum :( tadı nefis ;) yani benim damak tadıma hitap ediyor söyle izah edebilirim cikolatalı milkshake gibi. çevremdeki protein kullanan arkadaşlara tatdırıyorum ve hepsinden olumlu dönüşler alıyorum. biraz pahalı ama herkes değeceğini söylüyor vücut yapınız zayıfsa ve büyümek istiyorsanız mutlaka bu ürünü alın derim ;)

20. tAyMoChyNn

tAyMoChyNn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Cyto Sport Monster Milk 1872gr olandan alsam günde 2 sevisten ne kadar süre dayanır? Baya araştırma yaptım ancak bir servisin kaç gr olduğunu bulamadım. Sadece forumda 50g protein olduğu yazıyor. Ama ben toplam servisin kaç gr olduğunu soruyorum. Malum çok pahalı bir ürün. Bu ürünü alabilmem için en az 1 ay dayanması gerekiyor. Ben spora başlayalı 4 ay oldu. Daha önce nitro-tech kullandım. Memnun da kaldım. Ancak bu ürünü çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş