Cyplenkov strict ve cheat curl dünya rekorları hk.

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve Kayra91 tarafından 29 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38

Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir aranızda yoktum. Bugün adabıyla aranıza tekrar gelmiş bulunmaktayım. Kilo almadım ama vermedim de. Yarın MacFit'e başlıyorum ve içimde güzel bir heyecan var. Curl demişken 40 + 40 kg, 10 tekrar dambıl cheat curl yapmak hedefim. 40 kg dambıl ile henüz en fazla 3 tekrar yapabiliyorum. (Belki yarın kendi videomu da üye videoları listesine eklerim)

Yukarıda görülen rekor nizami 113 kg curl hareketidir. CT Fletcher'ın rekoru böylece tarihe karışıyor. Devon Larratt ile birlikte Cyplenkov, bana kalırsa en güçlü 2 bilekçi.

Cheat Curl yapmanın vücudu daha da güçlendirdiğini düşünenlerdenim, 50 pounds dambıl ile ilk başlarda 10 tekrar yapamazken, bugün rahatlıkla 30 tekrar yapabiliyorum. Bu yüzden Cyplenkov'un büyük olasılıkla dünya rekoru olan cheat curl hareketini de buraya koyuyorum.

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Cyplenkov çok iyi bir bilek güreşçisi, ama Andrey Pushkar affetmiyor son zamanlar.

Kayra91 bunu beğendi.
  3. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Çünkü gençliğini bir kenara bıraktı. Artık bir yetişkin gibi savaşıyor.

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Mükemmel birisi , hem fiziki olarak hemde olgunluk olarak :) ayrıca bu slavlarda ki genetik kimse de yok :)

Bu kişiyde yeni gördüm ilerde cyplenkov'un yerini alabilir :) (maçlarını çok izlemesemde ağırlıkları çok iyi :) )

TheUbereem bunu beğendi.
  5. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Alexey Voevoda da zamanında en iyisi olacak kadar güçlüydü, çok da uzak olmayan bir zamanda da bu videosunu gördüm. 84 kg miktar olarak gayet iyi ama yaptığı hareketin aldığı açı aralığı çok dar. Bu tarz hareketlerde açı dar olacaksa 100 kilonun üzerine çıkılabilir. Her ne kadar Alexey Voevoda diğer eliyle destek de alsa bu harekette de sınırlar bu kilo civarında olacaktır. Ha şu var, yukarıdaki videodaki arkadaş da gerçekten gelecek temsil ediyor. :)

6. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Zaten parmakları falan da büyük, benziyor Cyplenkov'a, Yeğeni falan olmasın. :D 0

abseto bunu beğendi.
  7. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Ahaha bence de junior cyplenkov :D
    Bide voevoda kaç yaşında :D bu çocuk onun yaşında 100+ kg la rahat biceps curl yapar :D

8. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Doğrudan biceps curl demek doğru olmaz yalnız bu harekete. :) Tabii arkadaşın kuvvetini asla ve asla küçümseyemem. Sadece hareketin aralığı çok dar.

Sayfayı Paylaş