CUTS CUTS ANIMAL CUTS

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve UĞUR YES tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. UĞUR YES

UĞUR YES Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    43gündür düzenli olarak animal cuts alıyorum 3 hafta var 1 hafta yok ara vererek bazen acayip patlamalar yapıyor dengesizce hemde:D normalmidir acaba enerji hareketlilik ve full aktiflik yerinde duramiyorsun geçen sene kullandgmda bu kdr etki vermemişti acaba zararı olabilirmi bunun günde 3 bardak ıhlamur adaçayı yesilcay tüketiyorum etkileyebilirmi 43gunde şeker sıfır tuz sıfır düzenli spor ile 9kg verdim ayrıca

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Belirttiğiniz içeceklerin içerisindeki maddeler metabolizma hızlandırıcı özellikler gösterebilmektedir. Bu içeceklerin günlük alımı 3 bardağı geçmemeli, ama herhangi bir zararı yoktur.

UĞUR YES bunu beğendi.
  3. UĞUR YES

UĞUR YES Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Teşekkürler bilgi için

4. ayshlli

ayshlli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    slm lar bende animal cuts kullanmaya başladım ilk defa 6 yıldır hocalık yappıyorum 2 yıl ara verdim be 3 ay oldu başlayalı tekrar 1 haftadır tek paket halinde cuts almaya başladım terleme ve 400 gr yag yakımı 1 kg kas kazancı oldu sağ böbrek agrım cabası genelde bayanların tercih etmedi bir ürün ama diğer yağ yakıcılar malesef etki etmiyor 2 pakete cıkarsam agır gelirmi acaba yardımcı olabilicek arkadas varmı

5. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Benim gibi steroid kullanan adama hiç bir şey verim vermiyor.İlk animal cuts kullandığımda ciddi zayıflamıştım.Bu yaz kullandım ama yarım kilo bile değişiklik olmadı :)
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ağustos 2016 ---
    Çıkarabilirsin sorun olmaz sadece ekstradan çay kahve ve kafeinli içecekler alma.Yemeklerin öncesinde düzenli kullan ve hareket et...

6. ayshlli

ayshlli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dÜN 2 Paketi aldım normal antremandan 1 saat daha fazla yaptım cok sık nefes alıp verme ciddi terleme kalp de sağ gögsümde bir agrı var sürekli nabzımı kontrol ettim 150 nin üstüne cıkmadım bugun yine denicem bir sorunla karşılasırsam teke düşmeyi düşünüyorum garip olan tek paket aldıgımda uyuyamazken dün gece 1 de uyuyakalmışım su dışında ekstra bişey tüketkmiyorum zaten

7. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    kardeşim bu ürünü bende kullanıyorum. bahsettiğin etkileri var içindeki kafein miktarından dolayı. titreme bile yapabiliyor ama normal şeyler bunları kullanıyorsan. merak etmene gerek yok yani düzenli kullanmana devam =)

8. Ersin Özyurt

Ersin Özyurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar,çok büyük bir spor geçmişim yok aralıklarla devam ediyorum,2015 full kardiyo ile geçirdim 2016 da yapamadım, en son şubat ayında tekrar başladım mart da ara verdim bir ay ve bu akşam itibari ile tekrar başladım, öncelikle sorum şu olacak, fazla yağlandı vücudum ilk defa animal cuts aldım bu sabaha ilk defa bir poşet kullandım fakat günü zor bitirdim nerdeyse öğlene kadar baş dönmesi ve sürekli derin derin nefes alma ihtiyacı duydum,bi kaç kez de kalbimin tarafların büyük ihtimalle kas krampı yaşadım ama korkutttu beni şu an itibari ile normale döndüm bir şeyim kalmadı fakat sabah baya bir tedirgin oldum bu ürünün ne kadar fazla zararı olabilir bana ? yarın kullanmaya cesaretim yok büyük ihtimalle salonda birine vericem kullansın bana ne önerirsiniz ?

9. Göki78izm

Göki78izm Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Bence kullanmayın bu tarz ürünler, vücudun alması gerekenden fazla kafein alıyor buna tepki veriyor. Bir şey olur olmaz kesin söylemek mümkün değil ama oldunu kıymeti yok. Ne kadar faydası olabilir ki sana antrenmanda harcadığın kaloriyi % 5 mi arttırıyor kesin değil ama öyle olsa bile bence % 5 daha uzat antrenmanı daha iyi yada günlük aktiviteni arttır, biraz daha fazla yürü gün içinde yada merdiven çık ne bileyim aktiviteyi arttır ama bu tarz ürünleri kullanmak gereksiz bence. Dediğim gibi olmaz olmaz ama oldumu sağlığın telafisi yok.

Bozo-Baku ve zzzxxz bunu beğendi.
  10. Ersin Özyurt

Ersin Özyurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    doğru dedin arkadaş evet bugün bende sürekli bugünü bi atlatayım deyip durdum kullanmıycam kullanacak arakadaşlara da tavsiyem olsun her bünye bir değil ben gibi farklı tepki alınabiliyor ağzına sağlık Göki78izm

Sayfayı Paylaş