Ctn muscle max gainer?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Dazz tarafından 9 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Dazz

Dazz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Yeni ürün olan bu ürün hakkında bilgisi olan veya kullanmış olan var mı?

ilknur bunu beğendi.
  2. LordEddardStark

LordEddardStark Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    şu an kullanıyorum fiyat kalite olarak gayet güzel ürün . düzgün programda düzgün çalıştıktan sonra zaten etksini gösterecektir .

ilknur bunu beğendi.
  3. SavaşDinç

SavaşDinç Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Fitnes ve Yaşam koçlu
    Yer:
    Sakarya
    Ürün hakkında şöyle bilgi verebilirim, verdiğim bilgilerde kulaktan gelme değil bizzat kendim kullandım ve çevremde kullandırdım!!!!
    1. şeker içermiyor
    2. karışım çok güzel
    3. tat
    4. fiyat

Şimdi herkes marka üzerinden yola çıkıyor ve şöyle bir zihniyet var TÜRK malı kalitesiz işe yaramıyor, evet malesef geçmişte bu böyle idi 2000 ylından önce milletimiz gerçekten çok kandırıldı.
    Şöyle bir örnek vermek istiyorum weider dünyanın en iyisi diye bir fikir oluşmuş maksat burda marka kötülemek değil. Weider Megamass 4000 inceleyelim
    weider_mega_mass_4000_7000_gr_ckolata_shaker-icerik.png
    İyi bakalım 1 serviste 150gr 94gr şeker bulunuyor. Evet kilo aldırıyor ama yağlandırarak bilhassa karın bölgesine.
    Ctn muscle max gainer:
    Kullandım, kullananlarda güzel iyi neticeler almıştır herkese başarılar diliyorum Savaş Dinç

iko41 ve ilknur bunu beğendi.
  4. ilknur

ilknur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben tüm ürünlerini kullandım, kısa sürede müthiş verim aldım. Tavsiye ederim.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ekim 2014 ---
    Definition döneminde diet yaparken bile kullanabileceğiniz yağsız kas kütlesi olarak Kilo alabileceğiniz zengin içerikli bir ürün

iko41 ve SavaşDinç bunu beğendi.
  5. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Gainer dan nasil muthis verim aliniyormus,ilginc dogrusu.hayatinzda ilk defami karbo aldiniz midenize.yediginiz ymeklerden etki almayip gainerden etki almak.hmm...

6. ilknur

ilknur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    sırf muhalefet olmak için yazmayın lütfen arkadaşlar.sizin yaşınız kadar spor hayatım var benim,hangi ürün nedir sizden öğrenmicez.

7. SavaşDinç

SavaşDinç Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Fitnes ve Yaşam koçlu
    Yer:
    Sakarya
    Yemeklerden alınan karbonhidrat yeterli olsa sadece yemeklerden alınan proteinlerde yeterli olurdu :)
    Bunun yanına şunun bilincinde olman gerekiyor, yediğin yemek idman sonrası kaç saatte sentezleniyor yada mesela katı yiyecek olduğu için vücut tarafından ne kadarı kullanılıp ne kadarı dışarı atılıyor :D
    Malesef bizim memlekette hala supplementin önemi ve işlevleri halan bilinmiyor yurt dışında Supplementlerin işlevi biliniyor ve yurt dışında ki sporcuların başarıları salonda 1-3 saat spor yaparaktan değil
    bilinçli ve doğru Supplement kullanımdan meydana geliyor. Hangi başarılı sporcuyu gördünüz hadi bakarım gidelim pilav yeme karbonhidrat ihtiyacımızı karşılayalım dediğini duydun :D
    tabiki doğru beslenme de önemli.
    Vücut geliştirmede önemli olan doğru ürünü doğru zamanda kullanmak :)
    Sadece yorum sayfalarında yorumlar yazarak bu ne şu nasıl bu böyle kopyala yapıştır ile olmuyor Mustimusti bey :D 1511414_10152690466523395_6459891041080043444_n.jpg

Saygılar :)

iko41 bunu beğendi.
  8. iko41

iko41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    ctn max gainer .bu ürüne başladığımda 48 kiloydum 3kiloluk kutuyu bitirdiğimde tam 8 kilo aldım.bu ürünü kullanmazdan önce günde 6 öğün beslenmeme rağmen hiç kilo alamıyordum.üstelik diğer markalar gibi tadı kötü değil.içinde şeker olmamasına rağmen içimi çok gzl.carbonhidrat kullanacak arkadaşlara tavsiye ederim.ben birçok markayı denedim en iyi sonucu ctn max gainerdan aldım

9. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    burada reklam kokusu aldım. neredeyse biri çıkıp bu ürünü içen uçuyor diyecek bukadar fazla şey beklemeyin arkadaşlar yanıltıcı olmasın yemekte yeseniz aynı kiloyu alırsınız...

10. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Bugun kaydol 1 mesaj at.oda bu konuya.vay vay vay.ne tesaduf.
    Anlasilan siz supplementleri dogal beslenmeyle destekliyorsunuz.
    Hadi simdi gidin 1 bardak soguk suyla gainerinizi icin :)

11. SavaşDinç

SavaşDinç Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Fitnes ve Yaşam koçlu
    Yer:
    Sakarya
    Evet doğru hayatım boyunca hiç bir forum sitesine yorum atmadım gerçekten doğru :)
    Yorum yazmamımda tek sebebi senin gibi sadece pc arkasından hiç hayatında supplement almamış insanların arasına girmeye çekinen ve sadece kopyala yapıştır teorisiyle saçma sapan şeyler yazan egosunu çok bilmişlikleri ile bir şeyler yazmakla zaman geçiren kişiler :D
    Güzel kardeşim benim mercedese binmemiş bir kişi Mercedesin M sini nerden bilsin :D

12. ilknur

ilknur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Cehalet böyle bişey olsa gerek. Normal beslenmeyle Kilo alamayan insanlar kaderlerine boyun eğsin ve bir deri bir kemik geçirsinler hayatlarını. Forewer_s.f terbiyesizlikte sınır tanımıyorsun. Ne demiş Mevlâna laf bilirsen konuş seni âlim sansınlar laf bilmezsen sus seni insan sansınlar. Ya aç oku biraz ilim irfan öğren yada sus meydanı işin alemlerine ustalarına bırak :mad:

13. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Hayirdir isler kesatmi.hic kimse almiyormu.bidahaki sefere baska konularada bikac mesaj yazda bari bukadar belli etme neoldugunu.

Neyse size hayirli isler.ihtiyaciniz var galiba burdan gelecek paraya :)

14. klcismaill

klcismaill Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bu spora gönül vermiş olan arkadaşlara bu ürünü tavsiye edebilirim.. bu markanın BCAA,PROTEİN ve GAINER'ını kullanıyorum oldukça menunum..benim için markanın önemi yoktur ben ürünün içeriğine bakarım! Şunu unutmadan söyleyeyim;bu iş sadece supplement ile olmuyor, düzenli beslenmek düzenli uyumak ve usulunce antreman yapmak gerekli yoksa bu ürünlerin pek bir anlamı kalmaz paranız boşa gider..BESLEN+ANTREMAN YAP+DOĞRU ÜRÜN KULLAN+GÜZEL BİR UYKU ÇEK..

ilknur bunu beğendi.
  15. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Konu karsilikli tartisma ve iftiraya donmesin lutfen
    Mesaj sayisi arttikca genel gorus belli olur
    Burda kimse saf degil

ilknur bunu beğendi.
  16. dejavus

dejavus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bugün tavsiye üzerine ctn muscle casein aldım kullanmış olan varmı ? ve ben antremandan once ve sonra 5 gr olmak üzere toplam 10 gr bcaa alıyorum bu caseinde 6 gr bcaa var yatarken alıcam mecburen toplam 16 gr bcaa bu fazla olurmu veya bi zararı ?

17. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bende olimp, multipower bcaa Arasındaydım ve almaya gittiğimde Bayağı bi konuşma üzerine ctn muscle bcaa ürününü aldım ve iyi mi ettim kötü mü ettim kararsız kaldım bu konuyu okuduktan sonra ve açmışta bulundum açıkcası acaba parayı çöpe mi attık diye düşündürdü burada ki yorumlar hep ayni gün üye olan kişiler Tarafından çok iyi diye ürünü övmüşler.

18. iko41

iko41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Kullanacağın ürün ne olursa olsun grmi kişinin kilosu ve ne kadar zamandır spor ya ptigiyla alakalıdır.çok ince bir mevzu aslında.vücut10grmin ne kadarını absorbe ediyor.ne kadarini atıyor meçhul..

dejavus bunu beğendi.
  19. ersin0732

ersin0732 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yazık yazık insanları nasılda kandırıyorlar Arkadaşlar türkiye de üretilen bütün ürünler met gıdanın yani eski nitrufull ün denizli organize sanayindeki fabrikasında paketleniyorlar .Ürünü kullanmadım yorum yapamam ama fiyatları weider la nerdeyse eşdeger karbonhidratın 5 kg maliyeti 30 tl , 300 tl verilirmi ? 2.3 kg proteinin maliyeti 50 tl ,200 tl verilirmi ?

FoReVeR_S.F bunu beğendi.
  20. gercekleracıdır

gercekleracıdır Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhabalar
    Şuraya 2 kuruş para kazanmak icin başkalarına peşkeş cekenler insanların sağlığıyla oynayan insanlara cevap vermek icin yazıyorum anlaşılan birileri birilerinin mallarını iyi övüyo tabiki cıkar amaclı :)
    faydasını göördüm diyenler tavsiye eden arkdaşlarım yere göğe sıgdıramayanlar öncelikle supplement tecrübelerimden yola cıkarak bi ürünün faydasından cok önemli olan iceriğidir iceriğindeki maddelerdir dimi saygıdeğer sporcu arkadaşlarım sağlık için yapıyosak dikkat etmemiz gereken bu dimi bahsedilen ürünün içeriğinde birden farklı kansorejen madde içermektedir hemde baya tehlikeli nerdenmi biliyorum ürünün içerik kısmına bakarak maddeleri teker teker araştırın görüceksiniz
    ben bir müslüman olarak gördüğümü söyledim gerisi size kalmış alıcağınız ürünü iyice araştırın kalitesine dikkat edin spor sağlıktır sağlıklı olmak için yapın sağlığınızdan olmak için değil

Dazz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş