crixusHsn definasyon günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve crixusHsn tarafından 30 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. crixusHsn

crixusHsn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    uzun bir bulk döneminin ardından sezonu açan sporcu :)
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Nisan 2015 ---
    uzun sistemli güzel disiplinli bir bulk sezonunun ardından sezonu açmak için definasyon sistemine girmiş bulunuyorum 5 aylık bu süreçte uygulayacağım antrenman sistemleri diyet programlarını bu günlük adı altında paylaşacağım şuan kilom 80 sanırım 75 altında kururum spor gecmısım 7 yıllık bır sureye dayanıyor turkıye ve bolge sampıyonasında eksı 75 klasıkte bırıncılıgı yakaladım ve benım ıcın en guzel anılar olarak kalıcak suan ozel sebeplerden artık yarısmıyorum bılenler anlar :) hayatımda bulk sezonunu hiçbir zaman fatbulka cevırmedım yedıklerım hep sıstemlı duzenlıydı bu sebeble cok fazla yaglanmadan buyume sansını yakaladım sanırım bu dıyet sezonunda benı zorlayacak tek sey antrenman sıstemlerı oalcak kullandıgım suplementlerı dahıl yazmayı planlıyorum bugun cıft ıdman olacak gogus trıceps antrenmandan sonra hıssettıklerımı resımlerı ve nasıl bır sıstem uygulayacagımı paylasıcam umarım takıp edersınız okuyan herkeze tesekkur ederım :)

Son düzenleme: 30 Nisan 2015
    NOya__ bunu beğendi.
  2. 7.alfonso

7.alfonso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    fotoğraf paylaşırsanız iyi olur.

3. crixusHsn

crixusHsn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    fotograf hatta vıdeo paylasımları olacak antrenmandan sonra acıklamalı bır sekılde fotograf paylasacagım :)

NOya__ bunu beğendi.
  4. crixusHsn

crixusHsn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Evet ilk antrenmani bitirdik gogus antrenmanini 1x10 sisteminde girdim 10 hareket tek tekrardan saglam bir pump hissi yasadim diette oldugumdan antrenman yapasim pek yoktu ona ragmen guzel doldurdugumu hissettim gogusleri pullower hareketide eklemem sirt kaslarinida calistirmasi bende farklilik yaratti karbonhidrati su saate kadar toplam 400 gram aldim sanirim ikinci antrenmandan sonra birazdaha alip bu gunku karbonhidrat miktarini sifirlarim bugun karboyu sebzeli makarnadan aldim 2015-04-30 16.57.27.jpg 2015-04-30 16.55.55.jpg

NOya__ bunu beğendi.
  5. sarisinmodel

sarisinmodel Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim güzel bulk geçirmiş in vallahi define halini merak ediyorum boy ve diğer olculerinizi yazarsanız daha güzel olur.

6. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Bu 10×1 prg nasil oluyor acarmisin biraz

7. NOya__

NOya__ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    crixushsn yazılarını bilgilerini ilgiyle ve merakla bekliyoruz.

8. crixusHsn

crixusHsn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    cok cok ozur dıleyerek soze baslıyorum maglum salon ıslettıgımızden dolayı aktıf olamadım eyluldede yarısma hazırlıkları var dıyete tabıkıde kaldıgım yerden devam edıyorum artık low karbo zamanları basladı :D bugun bırkac foto paylasımım olacak karbonhıdratı sıfırladıgımdan dolayı proteın kaynaklı beslıyorum genellıkle kırmızı et antrenman sıstemı heavy duty klasık bır mıke sıstemı bazı bolgelerı rob sıstem ve alman hacım de ekledım alman hacım eklememın sebebı adı ustunde hacım programı ancak dıyette kalorı acıgını cok guzel yakalatıyor yanı kalorı harcama mıktarını arttırdı bende bugun sırt ve bacak gunu sıstemımı aksam paylasacagım
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Temmuz 2015 ---
    1x10 10 hareket ve tek maxımum tekrarı ıceren bır sıstem aslında bu sıstemı en fazla 4 hafta uygularım dıyetten once saglam bır guc artısı yaratır buda daha yuksek agırlıklarla dıyet sezonu gecırmeme yarıyor suan heavy duty (hıtt) rob ve alman hacım sıstemı uyguluyorum antrenman programımı yayınlayabılırım ıstersenız gunluge

9. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Takipteyim başarılar :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş