Creatine bırakınca...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve woldemort12 tarafından 16 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. woldemort12

woldemort12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matematik
    Yer:
    Adana
    Kreatin kullanmaya başladım body + kickbox yapıyorum ve gerçekten perfomans artışı hissettim.Merak ettiğim nokta şu kreatini bıraktığımız zaman tekrar eski halimize geleceğimiz söyleniyor.Böyle düşünmek çok mantıksız kreatin kullanımı sırasında bizim kendi çalışmamızla olan kas kütlesindeki artışta mı eriyecek yani ? Performans kaybı kabul ama bu noktada bir yanlışlık var sanırım. Yanıldığımı düşünen var mı ? Ayrıca kreatin alımından sonra günde 3-4 litre su içmeye başladım ve çok az wc ye çıkıyorum burda ters bir durum var mı ? şimdiden teşekkürler

2. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    başladıgın yere dönersinden kasıt şu sanırım; kreatin su tuttugu için kaslar daha dolu görünüyor kreatini bırakınca vücut su atmaya başlıyor böylece o eski dolu görüntü gidiyor. ama kreatin kullanımı sırasındaki aldıgın kas kütlesi elbetteki gitmez.

3. woldemort12

woldemort12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matematik
    Yer:
    Adana
    Yani creatine bize 10 veriyorsa bırakınca da 10 alıyor. O halde performans arttırdığı için antreman daha verimli geçiyor ve normal çalıştığımızdan daha etkili şekilde kasları geliştirebiliyoruz. Sanırım ters bir durum yok :)

Sayfayı Paylaş