Craig Titus

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve MK #7 tarafından 13 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=m_aXmVra6d8[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2QPJXok0a6I[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-uW94UmB1pE[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FGhK5ciNDbY[/youtube]

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut geliştirmenin "kötü çocuğu" Craig Titus, 1996 yılında Mr. USA ünvanını kazanıp pro oldu.
    Omuzları sporun en iyileri arasında, diğer güçlü bölgeleri tricepleri ve bacaklarıydı.
    Boyu sadece 1.70'ti ama geniş omuzları onu daha uzun gösteriyordu.
    Kariyeri ecstasy satışı nedeniyle hapis yatması ve geçirdiği ağır bir trafik kazası nedeyile kesintilere uğradı.
    2000'li yıllarda oldukça başarılı olarak dikkatleri üzerine çekti.
    Fitness sporunun en yetenekli, en büyük yıldızlarından güzel Kelly Ryan'la evlilikleri büyük sansasyon yarattı.
    Bir fitness yarışmasında, Kelly Ryan'ın hakkı yendiğini düşünerek ortalığı birbirine kattı (hakikaten hakkı yenmişti) ancak kaba tavırları ve şişkin egosu her yerde başına iş açtı.
    Şu anda, eşi Kelly Ryan'la, yanlarında asistan olarak çalışan bir bayanı planlı bir şekilde öldürmek iddiasıyla yargılanıyor.
    Çok büyük ihtimalle bu suçu gerçekten işlediler, cinayet sebebi olarak yardımcıları Melissa isimli bayanın paralarını çalması ve grup seks partileri konusunda onlara şantaj yapmasıydı.
    Beli kalın olmasaydı bence gerçekten çok iyi bir vücutçuydu...

4. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Karasan bir de bu adam meşhur bir pro ile kavga etmiş, hatta anrenmanın ortasında suratına yumruk atmış, bu kimdi ve hikaye neydi acaba hatırlatabilir misin? Benim hatırladığım ya Dexter Jackson ya da Melvin Anthony olabilir ama emin olamıyorum.
    Ben bu adama üzülüyorum, en büyük düşmanı kendisi. 1996 resimlerine bakınca, oldukça estetik, uzun sarı saçlarıyla gayet yakışıklı bir insan görürken, özellikle hapse girmeden önceki son hallerinde; kel kalmış, yüzü oldukça sert ve çirkin bir ifade almış, kalın belli ve jinekomastili (sanırım) göğüslü bir sporcu görüyoruz. Bunlar için genetiği suçlayamayız, bence kendisine hiç iyi bakan bir sporcu değildi ve yaşam şekli onu çok kötü yerlere götürdü...

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Blitz dediğin olayı bilmiyorum açıkcası, yeni bir video buldum, Craig Titus, eşiyle beraber cinayetle yargılandıkları davada sinirlerine hakim olamayarak ağlıyor, haberi sunan spikerlerde, "böylesine kaslı, maço bir adamın ağlaması" diyerek olayı abartıyorlar.
    Bence gayet doğal birşey, işin ucu idama kadar gidebilir, can korkusu adamı ağlatırda, herşeyi yaptırır.
    (Gerçi burada bence duygu sömürüsü yapıyor :D
    Bu videoda anlatılan, karısı Kelly Ryan, Craig Titus'la ortak bir savunma avukutına sahip olmak istiyor tutarlı bir savunma yapabilmek icin, ancak yargıç kabul etmiyor bu isteği, avukatları farklı kişiler.
    En son gelişme ise, Kelly Ryan'ın kendini kurtarmak için suçu Craig Titus'un üzerine yıkacak olması, baskı altında, tüm kişiliğinin kontrolünü kaybettiğini, herşeyi Craig Titus'un planlayıp uyguladığı üzerine savunmasını yapacakmış.
    Gerçekten çok karanlık, entrikalı bir dava...
    Vücut geliştirmenin amerikadaki imajı için son derece olumsuz, iyi ki bizim ülkede hiç bahsi geçmedi bu olayın!
    Uzun süredir hapishanede, ve idman yaptığını hiç sanmıyorum, yani adamda can korkusu var, filmlerdeki zenci mahkumlar gibi dertsiz tasasız idman yaptığını ben sanmıyorum ama vücuda bakıldığında acayip kütleli duruyor, ben çok daha küçülmüş olmasını beklerdim, özellikle en güçlü bölgesi omuzları hala çok kalın ve oldukça geniş duruyor.

http://www.dailymotion.com/Tech9/video/x1c0av_craig-titus-cries-in-court

6. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Şimdi bir araştırma yaptım ve buldum, yazı Flex 2006 Nisan sayısında çıkmış.

March 14, 2001 | Titus punches Melvin Anthony in the face at Gold's Gym in Venice when Anthony confronts him over alleged comments made about Anthony's girlfriend.

Yazıdan da anlaşılabileceği gibi, Titus'ın öfkeli yumruklarından nasibini alan pro Melvin Anthony imiş.

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Craig Titus fiziken ciddi sağlam bir adam görüntüsü çiziyor, lise yıllarında, vücut geliştirmeye başlamadan önce güreş yapıyormuş.
    Melvin'in beli 70 santimden ince, iyi kırmamış belini :D
    İşin fenası ve acısı, hem kız arkadaşı hakkında ileri geri konuşulmuş, hemde bunu kaldıramayıp Titus'a kafa tutunca yumruğu yiyip oturmuş, fena bir durum.

8. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    ne diyeyim üzüldüm ama sonunda herkes ektiğini biçiyor. öyle birinin hapiste çürümesi kötü bir durum.

Sayfayı Paylaş