Coleman Saba Tümerde

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve xfactory9025 tarafından 22 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Dilerim daha düzgün bir programda çikip bize kendini gösterir... Şuanda nerede olduğunu, geleceğini vs. bilen arkadaşlar varsa paylaşimini bekliyorum :)

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Beyaz Showda çıksa da birşey değişmeyecektir. Yine dalgalar oha o nasıl kol vs. lafları gelecektir. Menajerin sırf para kazanmak için yaptığı birşey.

3. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Çok rezil bir program. Daha önce aynısını beyaz showa çıkan cutler için yazmıştım. Dilinizi hiç bilmediğiniz bir ülkede dakikalarca size bakıp gulusuyorlar, bakarak bilmediğiniz bir dili konuşuyorlar kendi aralarında ve arada size bakıp kahkaha atıyorlar. Büyük rezalet. Dunyanın tescilli en iyi vücuduna sahip bir adam olsanız ne düşünürsünüz. O kadar dakika nasil sabredyorlar bu rezillige..Yazık yaaaa...

Bir de utanmadan soruyo ( ki muhtemelen tam cümle halinde eksiksiz bildigi ender İngilizce cümlelerden biri) Türkiye'yi sevdin mı diye.

Usenmedim sonuna kadar izledim adama sorulan 3 soru var, ülkeyi sevdinmi, evli mısın, tişörtünü çıkarır mısın...Başka net bir soru yok, yanındaki adamın dövmesini soruyo, ne alakaysa.

Nasıl programciliktir bu, nasıl bir şeydir. Sen konukların için hiç hazırlık yapmaz mısın, ünlü birini çıkaralım reytingi kapalım mıdır anlayışın, e o halde 4 sene neden televizyonculuk okutuyor? Yazık yaaa

Çok üzüldüm...çoooook.

4. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    bu video bayanlara karşı vucut geliştirmenin ne denli etkisiz bir silaholduğunun göstergesidir arkadaşlar. orada nihat doan olsa daha fazla saygı görürdü :)..

denizgnr97 bunu beğendi.
  5. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış programa katılmış bende üzüldüm ayrıca karın kası dediğin 1 hafta çalışmasan gidiyor hatta dahada az adam buraya gelirken vücudunda hafif sarkmalar olabilir bu doğal bence.am ronnie anlamamıştır helin avşarın histerik bakışlarını onlar amerikalı aldırış etmezler hele afro amerikanlar ronnie coleman gibi onlar hiç takmazlar relax insanlrdır.helin avşar are you married evlimisin diye sordu ronnie belki ordan ronnie bu kız bana mı yazıyor diye hoşuna gitmiş olabilir.saba tümer de güldü tamam ama yine iyi filan dedi.tabii ronnie coleman daha iyi bir platformu hakediyordu.bencede bu platform beyaz show yada ntvspor olabilirdi.ama beyaz show daha kaliteli inşallah oradada görürüz colemanı.

6. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    adama yazık oldu diyorum çok kibar bir adammış çok mütevazi adam garip garip bakması içimi parçaladı vallaha ne diyim bu fazla kastan hoşlanmam ayagına yatan helin utanmasa neler neler yapıcak da program var işte ama kınıyorum menejerlerin inceleyip çıkarması lazımdı colemen i demekki parayı iyi verdiler oda çıktı

7. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Bayanlara karşı iki silah işler biri para ikincisi kariyer... Vücut işi hamallık ....

batt_34 bunu beğendi.
  8. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke saba yerine beyaz show'a çıksaydı beyazda espiri yapıyo ama kötülemiyo aksine yükseltiyo jay cutler'in çıktığı bölümde beyaz onun üzerinden espiri yaptı ama hiç biri onu kötülüycek açıdan değildi.
    En sevdiğim espirisi ise Bizde yapıyoz ama olmuyo demesiydi:D

Son düzenleme: 24 Nisan 2011
  9. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    herşeyi geçtimde ron un vucudunu hiç beğenmedim haddim olmasada.

10. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    bir dünya sampiyonuyla bu kadar dalga gecip gülünmesi hic hos degil coleman bide orda bulk define olsa ne denli olurlardı merak ediyorum tek kelimeyle bu 2 liyi kınıyorum

11. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    rezalet kepazelik....ronnie colemanı görsem eğer ülkem adına özür dilerim bu rezillik için:) koskoca ronnie coleman tenezzül edip gelmiş ,karşılığı bu olmamalıydı...futboldan başka spor dalı bilmeyen ülkemize gelmek zor olmuştur ronnie coleman için...

denizgnr97 bunu beğendi.
  12. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Olayın bu denli basit olduğunu düşünmüyorum, ortada abes bir durum olduğu doğrudur fakat Saba Tümer veya Helin Avşar'ın über bir vücut gördüğü için bu denli saçmalamaları bütün ülke sporlarını bağlamaz.

Ülkemizde birçok spor dalında ilgili vatandaşlarımız var ve tek popüler spor dalı futbol olmaktan uzun zaman önce çıktı.

Ortada steroid harikası bir üstadın tenezzül etmesinden çok daha fazla faktör var, suçu ''vücut geliştirme'' nedir bilmeyen iki kadından çok bu iş ile yakından ilgilenen insanların çıkarları doğrultusunda hareket etmelerine bağlamalıyız. Sonuç olarak onların yaptığı da tanıtım ve bu kapsamda onlara da pek bir şey söyleyemeyiz.

13. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    colemana yazık olmuş daha da gelmez Türkiyeye

14. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    steroid harikası ne demek şimdi....kusura bakma ama saçmaladın...steroid profesyonel sporcular için olmazsa olmazdır...steroid kullanmayan bodybuilder varda benmi bilmiyorum....

SSUO ve occaner bunu beğendi.
  15. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Kusura bakması gereken zaten ben değilim zira elinin ayarı kaçan ben değilim, bırakın daha şu ilk yorumdan sallama olayını.

Steroid profesyonel sporcular için olmazsa olmaz demek, teşekkür ederim; evet şuanda bende aynı ülkede yaşadığım insanların spora bakış açısını gördükten sonra sizin ilk yazdığınıza katıldım.

Şakşak.

16. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    sen ne saçmalıyorsun allah aşkına söyle foruma içkilimi giriyorsun....ne olacaktı yani ronnie colemanın yada başka bir sporcunun steroidsizmi bodybuilding yapmasını bekliyordun....tamam steroidsiz de bodybuilding yapılır ama sadece kaslarını aşırı derecede geliştirmek istemeyenler steoroidsiz spor yaparlar...kaslarını aşırı derecede geliştirmek isteyenler illaki steroid kullananacaklar....zaten bir vücudun steroidsiz olarak aşırı derece gelişmesi imkansızdır...

17. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Demagoji yapma, dengesiz dengesiz konuşma.

Burada kimse kimsenin babasının oğlu değil, herkes kendi düşüncelerini yazıyor. İçinde ne hakaret ne de '' yanlış '' bir bilgi içeren bir yoruma sen nasıl oluyorda saçmalama diyorsun ve gereksiz polemik yaratıyorsun onu anlayamadım, cevap hakkı verip cevap almayacağını zannedecek kadar beyinsiz olduğunu sanmıyorum.

Dopingi bütün spor dalları için meşru gösterdin ve daha sonra gelip saçma sapan konuşup sallamaya başladın.

Ortada Türkiye adına özür dilenecek kadar büyük bir mesele olmadığını ve Türkiye'de artık tek spor dalının futbol olmaktan uzun zaman önce çıktığını ve gerçekten çok farklı spor dallarında büyük çalışmalar ve ilerlemeler olduğunu anlatmaya çalıştım önceki yorumuna istinaden ve serseri ağzı ile cevap aldım. Daha yakın zamanlarda vücut geliştirme sporcularına nasıl muamele edildiğini çok medeni bir Avrupa ülkesinde gördük ki o olay tüm İsveç'i ilgilendiren bir mesele idi çünkü işin içinde polis ve kanun vardı. Vücut geliştirme nedir bilmeyen iki kadının arasına böyle bir adamı verirsen tabii ki alacağı tepkilerin bundan farklı olmayacağını anlatmaya çalıştım ve bunun aslında onu oraya çıkaranların suçu olduğunu ama onların işlerinin de o olduğunu ekledim zira buna benzer yorumu geçmiş sayfalarda yapmış bazı kullanıcılara da şahit oldum.

Arada eklediğim ''steroid harikası'' benzetmesi ise ağırına giden, birincisi bu söz senin hakkında söylenmedi; bir diğeri ise gerçek. Dopingin vücut geliştirme sporunda ne amaçla ve ne seviyeden sonra kullanıldığını orada duran iki kadının bilmesini bekleyemeyiz. Onlara sorsan amino acid tabletleri de ''balon'' kas kütlesi oluşturuyor. Yaptığım ironiyi dahi bana bu kadar açıklattığın için sana tekrar teşekkür ediyorum, 20 dakikamı çaldın.

diego7 bunu beğendi.
  18. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    ssuo...ronnie 7 kez MR.OLİMPİA ödülünü veren kurum,baktırmamış mıdır sence bu adam steroidli mi yaptı,hileyle mi şişirdi bu kasları diye..
    Hepimizin bildiği üzere,normal bir vücudun o kadar büyümesi imkansız bu yüzden bu tür yarışmalarda belli oranlarda steroid kullanımına izin veriliyor.Mr.olimpia yarışmasını diğer vücut geliştirme yarışmalarıyla karıştırmışsın sen.
    Şişirme sporcu ,şişirme kas demişsin,adam hayatını bu işe adıyor ve sen adama şişme diyosun.sana da versek ronnie kadar olursun eminim 2 seneye.

denizgnr97 bunu beğendi.
  19. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    gülmeleri bir yana. helin avşarın colemana bakışları ne oyle abi. ben şunu diyim bunlar studyodan sonra takılmışlardır :D:D

20. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yaş ortalamanız nedir ? Steroid kullanan profesyonel vücut geliştirmecilerin kas kütleleri hakkında ''şişirme'' gibi bir deyişim hangi yorumumda mevcut ? Mr Olympia hakkında bir yorumum veya bu şahsın kariyeri hakkında kötü bir yorumum var mı ?

Kromozomunuz mu eksik beyler yoksa kavga edecek ergen mi arıyorsunuz ? Ben o ergenlerden değilim ama forumda son zamanlarda çok fazla türedi... Başka kapıya

Sayfayı Paylaş