Cok takıyorum etkisinden kurtulamıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Stone6868 tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Stone6868

Stone6868 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle merhaba abilerim ve kardeslerim.Benim yaşım 17. Bir olay oldumu onun etkisinden kurtulmakta veya unutmakta aşırı güçlük çekiyorum.Mesela bugün salonda antremanımi yapıyordum.Plankta bekliyorum mahalle cocuklari kapida bizi izliyor 2 tanesi ufak 7 8 yaşlarında bir tane de 13 14 yasinda bir cocuk hocayla konusurken bisiler duydum diyor ki ben bunu teke tek de yerim falan bildiğiniz 18-19 yaşında serserilerin minyatür hali.Yanımda da onun dengi biraz daha kucuk bir arkadaş vardi gittim hocaya dedim bu kime diyor dedim sana dedi. Simdi ne bir iştah ne bir moral hepsi sifir kapinin onunde dakkalarca bekledim gelirse hesabını sorucam diye yok. Bu en basidinden bir örnek mesela belki bazilariniz biliyordur.Barda diye bir film var 1997 de ankara da yasanan lanet bir vahseti anlatıyor tesadufen o olayı okudum yaklasik 1 ay cikamadim etkisinden 1 ay saat 2 ye kadar oturdum sabah 5 te kalkip okula gittim bir dusunceyi çıkartamıyorum kafamin içinden beynimi kemiriyor ne yapmaliyim bana bir akil fikir verin.Hepinize saygılarımı sunuyorum.

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    psikologa git eğer gerek görürse seni psikiyatra yönlendirir

3. Çıtakkul

Çıtakkul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    problem,önemli problem kardeşim,sakın tedaviyi aksatma..

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Bu basit bir olay bu olayı değiştirip büyüten sensin buda senin psikolojinin iyi durumda olmadığını gösteriyor nedenide şu 13 14 yaşında ikitane çocuk o yaşlarda olabilir öyle şeyler ama sen bu durumu olgunca karşılayamıyorsan sende sorun .

5. Stone6868

Stone6868 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Haklisin aslinda ama iste fiziksel olarakta biraz zayıfım o çocuklarda oyle soyleyince birden ağrıma gitti yani.
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Nisan 2015 ---
    Haklisin aslinda ama iste fiziksel olarakta biraz zayıfım o çocuklarda oyle soyleyince birden ağrıma gitti yani.

6. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Dostum hiç takma kafana sen antrenmanına beslenmene devam et vücudun oturdukça özgüveninde yerine gelicektir ;)

7. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Olur öyle ergenlikte çok normal. Türkiye absürd gelir dağılımı sebebiyle çok çeşitli kültüre kafa yapısına sahip insanı bir arada barındırır bu insanlarla da sokakata işte okulda karşılaşırsın onları muhatap alacak olursan işin zor. Sen vücut geliştirmeye devam et kick boksa git hem özgüvenin olur hem de insanlar bir müddet sonra çekinmeye başlar. Sakin ol bil ki bu deli dolu çağlarında bir hata yaparsan hayatının geri kalanına çok büyük etkileri olacak ömür boyu ödemek zorunda kalabilirsin insan hayatı bıçak sırtında ülkemizde muhatap olma korkak desinler yolunu kesene yol ver Allah da en çok mazlumu sever.

8. Stone6868

Stone6868 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Dedigin sey en mantiklisi. Boks dersi aliyorum. Ozguven problemim azaliyor zamanla zaten yani o cocuklarlada karsilassam gidip sokağın ortasında dalcak biri degilim zaten ben kendimden 3 4 yas kucuk kardeşim yasinda cocuga vuramam.Dediginiz gibi cok degisik kafa yapisina sahip insan var hepsini anlamak zor.tesekkurler
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Nisan 2015 ---
    Saolun tesekkur ederim oyle yapcam

9. tugayztrkk

tugayztrkk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Bulursan git dal bence enazindan yiyemiyecegini anlar

onur04 bunu beğendi.
  10. Stone6868

Stone6868 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bakalım o mahallenin çocuğu illaki denk gelicek gidip bir sorucam kimi dövüyormuş nasil dövüyormuş merak ettim bende

Sayfayı Paylaş