CLENBUTEROL - YAĞ YAKIMI HAKKINDA

Konusu 'Steroid Günlüğü' forumundadır ve Bekir34 tarafından 12 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Bekir34

Bekir34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba herkese,
    uzun yıllardır spor yapıyorum. ara verip çok başladım. ""iş hayatı!!"" Yeniden başladım ve yaklaşık 7-8 aydır aralık vermedim.
    Orta üstü bir vücut tipim var. iyi sayılır. Hiç bir sağlık sorunum yok. İlaca başladığım tarih itibariyle; Tüm; kan, hormon vb. değerler normal. yaş 30. boy 177 kilo 80.5
    Bu konuyu açıyorum çünkü internette pek veri yok. Herkes faydalansın.
    Konuya girecek olursak, bel bölgemde yağ oranım arttı. Kardiyo işe yaramıyor. İlk defa ilaç kullanımına başlıyorum. sadece kreatin kullanıyorum. Kreatinden dolayı muhtemelen 1 kg su vardır. hiç bir besin destek ürünü kullanmayacağım bu süreçte. Beslenmem gayet iyi. ilaçla diyete başlıyorum tabi ki.

Program :
    Swiss pharma - clenbuterol 40 mcg günde 1 kez . her hafta +1 . üçüncü haftadan sonra 1 hafta ara ve haftalık olarak günde 3 - 2 - 1 şeklinde. bildiğiniz piramit kürü.
    yanına ek olarak swiss pharma - oxandrolone 10mg günde 4 kez.

Hem bu konu ile ilacın kalitesini hem de gerçekten bu iş böyle oluyor mu? Göreceğiz. İşe yaramazsa sahte diyeceğiz tabi ki. Yan etki olursa da o gün işlerim. Gelen mesajlara göre haftalık günlük bilgi verebilirim. Ay sonu net bilgi vereceğim.

resim koymak istemiştim ama hata veriyor. neyse internette yazınca çıkıyor kutularına bakabilirsiniz.
    ox - pembe hap
    clen - sarı hap

2. Bekir34

Bekir34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba,

swisspharma sanırım çöp arkadaşlar. hiç bir gözle görülür faydasını göremedim. satıcının dediğine göre haplar benim vucutta tepki vermiyor. .:) kücüklükten beri ilaç kullanıyoruz işe yarıyor ama bunlar farklı galiba. demek ki farklı. zaten bencede farklı dedim. sahte sanırım. başka marka denemenizi önerebilirim. bu markadan bir cacık olmaz. zaten türkiye yapımı olan bir şeyin ben daha doğru düzgün olduğunu görmedim. hep çakmacıyız. kendi markasını yapsa daha faydalı olur belki. ama biliyorlar ki ürün gerçek değil. adı lekenceğine yabancı marka-ürün lekeliyor. boşverin kullanmayın. çok net.

abseto bunu beğendi.
  3. Musclemad41

Musclemad41 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ingilizce öğretmeni
    Yan etki yaptı mi pct yapiyor musun

4. nugoop

nugoop Üye